نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

نقش‌آفرینی دواین جانسون در انیمیشن جدید دی سی

دواین جانسون پس از توافق با برادران وارنر وظیفه صداپیشگی شخصیت کریپتو در انیمیشن DC League of Super Pets را بر عهده گرفته است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین صداپیشه انیمیشن DC League of Super Pets که پیش از این با نام انیمیشن DC Super Pets شناخته می‌شد، مشخص شده است. برادران وارنر و دی سی با دواین جانسون برای صداپیشگی شخصیت کریپتو به توافق رسیده‌اند. همچنین شرکت Seven Bucks که به راک تعلق دارد، در ساخت این انیمیشن نقش خواهد داشت و بدین ترتیب جانسون علاوه‌بر صداپیشگی، به‌عنوان تهیه‌کننده نیز در این اثر حضور دارد.

جرد استرن وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن DC League of Super Pets را بر عهده دارد و سم لوین به‌عنوان دستیار کارگردان به وی در ساخت آن کمک خواهد کرد. این انیمیشن قرار است در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۲ (۱ خرداد ۱۴۰۱) اکران شود. انیمیشن دی سی لیگ ابر حیوانات قرار است داستانی گروهی از ابرقهرمانان دنیای دی سی را که به شکل حیوانات هستند، دنبال کند. استودیو انیمیشن‌سازی برادران وارنر وظیفه تولید انیمیشن DC League of Super Pets را بر عهده دارد.

انیمیشن DC League of Super Pets در زمان اکران که مصادف با روز یادبود است، باید با رقیبان قدرتمندی چون فیلم Mission: Impossible 7، فیلم John Wick: Chapter 4 و یک فیلم لایو اکشن و بدون نام از دیزنی در گیشه رقابت کند. همچنین گفته می‌شود که صداپیشگان بعدی این انیمیشن در آینده نزدیک معرفی خواهند شد. علاوه‌بر انیمیشن DC League of Super Pets، جانسون وظیفه بازی در نقش بلک ادم در فیلم Black Adam را نیز بر عهده دارد که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران شود.

جانسون و برادران وارنر پیش از این در آثار دیگری چون فیلم Journey 2: The Mysterious Island، فیلم San Andreas، فیلم Central Intelligence و فیلم Rampage با یکدیگر همکاری کرده بودند. جانسون هم‌اکنون در پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Adam حضور دارد و از کارهای آینده وی می‌توان به فیلم Jungle Cruise و فیلم Red Notice اشاره کرد. جانسون همچنین سابقه صداپیشگی در انیمیشن Moana را نیز در کارنامه خود داشته است.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده