// چهار شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

برادران وارنر به‌دنبال بازیگر و کارگردان سیاه پوست برای ریبوت فیلم سوپرمن

برادران وارنر در نظر دارد تا ریبوت فیلم Superman را براساس سوپرمن سیاه پوست تولید کند و حالا به‌دنبال استخدام کارگردان سیاه پوست برای این فیلم است.

اسفند گذشته خبری منتشر شد مبنی‌بر اینکه ریبوت فیلم Superman با همکاری برادران وارنر، دی سی و بد ربات در دست ساخت استجی جی آبرامز به‌عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم سوپرمن نیز بر عهده تا-نهیسی کوتس، نویسنده برجسته دنیای کمیک خواهد بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این پروژه منتشر شده است. طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، برادران وارنر و DC متعهد هستند تا کارگردانی سیاه پوست برای کارگردانی ریبوت فیلم Superman استخدام کنند.

در حال حاضر اطلاعاتی از فهرست احتمالی کارگردان یا بازیگر سوپرمن در دسترس نیست. اگرچه می‌توان انتظار داشت که نام‌هایی مثل استیون کیپل جونیور با سابقه کارگردانی فیلم Creed II، رجینا کینگ با سابقه کارگردانی فیلم One Night in Miami، شاکا کینگ با سابقه کارگردانی Judas and the Black Messiah و جی‌.دی دیلارد با سابقه کارگردانی سریال Utopia در فهرست برادران وارنر وجود داشته باشند. همچنین منابع نزدیک می‌گویند که اگر جی جی آبرامز وظیفه کارگردانی ریبوت فیلم Superman را بر عهده بگیرد، مرتکب اشتباه بزرگی خواهد شد.

علاوه‌براین، مایکل بی جردن مدتی پیش گفت که قرار نیست نقش سوپرمن را بازی کند. همچنین شخصیت سوپرمن قرار نیست بخشی از دنیای سینمایی دی‌سی و از خاکستر دنیای Snyderverse باشد. درواقع تنها واندر وومن با بازی گل گدوت، آکوامن با بازی جیسون موموآ و فلش با بازی ازرا میلر به کار خود ادامه خواهند داد و فیلم جدید سوپرمن مانند فیلم جدید بتمن به کارگردانی مت ریوز و فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس، قرار است اثری کاملا مستقل باشد.

علاوه‌براین، ریبوت فیلم Superman قرار است یک داستان منشا را روایت کند که و کوتس در حال نوشتن داستانی از رسیدن کال ال از کریپتون به زمین است. همچنین یکی از ایده‌های مدنظر کوتس و تیم سازنده فیلم، رخ دادن اتفاقات ریبوت فیلم سوپرمن در دوران قرن بیستم است که درواقع تقریبا مشابه رخ دادن اتفاقات فیلم Joker در دهه ۸۰ میلادی است. بااین‌حال، مراحل نوشتن فیلمنامه ریبوت فیلم Superman همچنان ادامه دارد و طرح نهایی ممکن است با اخبار جدید تفاوت داشته باشد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده