نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۹

ریبوت فیلم سوپرمن در دست ساخت است؛ احتمال رنگین پوست شدن مرد پولادین

جی جی آبرامز به‌عنوان تهیه‌کننده در ریبوت فیلم سوپرمن حضور خواهد داشت، اما بازگشت یا عدم بازگشت هنری کویل مشخص نیست.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ریبوت فیلم Superman در دست ساخت است. ددلاین تایید کرد که برادران وارنر و دی سی در حال همکاری با بد ربات برای ساخت ریبوتی براساس سوپرمن هستند که جی جی آبرامز به‌عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Superman نیز بر عهده تا-نهیسی کوتس، نویسنده برجسته دنیای کمیک خواهد بود. هانا مینگلا نیز به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور خواهد داشت.

اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست، اما شنیده می‌شود که هنری کویل همچنان به بازی در نقش مرد پولادین علاقه‌مند است. بااین‌حال، بازگشت یا عدم بازگشت وی همچنان نامشخص است. کوتس پیش از این در نوشتن فیلمنامه فیلم Wrong Answer به رایان کوگلر کمک کرده و مشاوره داده بود. او در دنیای کمیک برای نوشتن کمیک‌های کاپیتان آمریکا و بلک پنتر برای مارول بیشتر شناخته می‌شود و از کارهای وی به‌عنوان منبع الهام شخصیت بلک پنتر در دنیای سینمایی مارول نیز نام برده شده است.

جی جی آبرامز

بااین‌حال، هالیوودریپورتر می‌گوید از منابع خود شنیده است که تمرکز ریبوت فیلم Superman روی معرفی سوپرمن سیاه‌پوست خواهد بود و این چیزی است که استودیو ماه‌ها به‌دنبال آن بوده و حتی این تلاش ممکن است حدود یک تا ۲ سال نیز در جریان بوده باشد. گفته می‌شود در سال ۲۰۱۹ مایکل بی جردن تلاش کرد تا استودیو را به ساخت فیلم سوپرمن‌ سیاه‌پوست تشویق کند، اما گفته می‌شود که جردن اکنون بخشی از پروژه نیست. بااین‌حال، همچنان ممکن است که برادران وارنر دوباره به سراغ جردن برای بازی در نقش سوپرمن برود. 

ساخت فیلم سوپرمن توسط آبرامز مدت‌ها است که شنیده می‌شود، اما او اکنون تنها به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور خواهد داشت. ریبوت فیلم Superman بخشی از قرارداد چند جانبه آبرامز با وارنرمدیا است و این اولین فیلم از مجموعه دی سی محسوب می‌شود که آبرامز در آن نقش دارد. آبرامز پیش از این تهیه‌کنندگی ساخت سریال Justice League Dark و سریال Constantine را برای شبکه HBO Max بر عهده گرفته بود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده