نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۹

تغییر دوباره تاریخ اکران فیلم فرعی جدید مرد عنکبوتی با بازی جرد لتو

تاریخ اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو دوباره تغییر کرده و حالا این فیلم قرار است با یک هفته تأخیر اکران شود.

بهمن گذشته بود که سونی پیکچرز اعلام کرد اکران اکران فیلم Morbius (موربیوس) تا اوایل سال ۲۰۲۲ عقب افتاده و حالا این فیلم با سه ماه تأخیر قرار است در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ (۱ بهمن ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما برود. حال طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم موربیوس دوباره تغییر کرده است، اما این تأخیر اینبار خیلی طولانی نخواهد بود. سونی پیکچرز اعلام کرد که فیلم Morbius قرار است با یک هفته تأخیر در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ (۸ بهمن امسال) اکران شود. 

اگرچه دلیل این موضوع هنوز مشخص نیست، اما می‌توان انتظار داشت که سونی به‌دنبال افزایش فاصله اکران فیلم Morbius با فیلم Spider-Man: No Way Home باشد. همچنین سونی با به‌روزرسانی اخیر خود مشخص کرد که فیلم موربیوس قرار است روی فرمت‌های IMAX و صفحه‌های سینما بسیار بزرگ و ویژه روی پرده برود. فیلم Morbius داستان دکتر مایکل موربیوس را دنبال می‌کند که در دوران کودکی دچار یک بیماری خونریزی نادر می‌شود و پس از نجات یافتن از این دوره، حال او یک دانشمند شده و تلاش می‌کند تا زندگی خود را نجات دهد.

جرد لتو در مقابل ورودی غار در تلاش برای درمان خود در فیلم Morbius

او پس از اینکه در یک آزمایش مرگبار برای درمان بیماری خود تلاش کرد، به چیزی شبیه به یک خون آشام تبدیل شد. فیلم موربیوس بخشی از دنیای سینمایی فیلم‌های سونی پیکچرز از شخصیت های مارول است که با فیلم Venom آغاز به کار کرده بود. همچنین در اولین تریلر فیلم Morbius شاهد حضور شخصیت آدرین تومز ملقب به والچر با بازی مایکل کیتون بودیم که پیش از این در فیلم Spider-Man: Homecoming معرفی شده بود.

این اتفاق باعث شد تا احتمال کراس‌اور داشتن این مجموعه با دنیای سینمایی مارول یا حداقل فیلم‌های مرد عنکبوتی MCU را قوت ببخشد. جرد لتو در نقش موربیوس، مت اسمیت، آدریا آرجونا، جرد هریس و تایریس گیبسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Morbius حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. دانیل اسپینوزا، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Child 44 و فیلم Life، وظیفه کارگردانی فیلم Morbius را بر عهده داشته و همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مت سازاما و بورک شارپلس، سازندگان سریال Lost in Space بوده است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده