نویسنده: مهدی اسدی
// شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵

انتخاب بازیگر اسپانیایی در نقش مادر بری الن در فیلم Flash

ماریبل وردو هنرپیشه برجسته‌ی اسپانیایی به‌عنوان بازیگر نقش اسکارلت اسپیدستر در فیلم جدید The Flash انتخاب شده است.

طرفداران فلش (Flash) می‌دانند که مادر بری الن چه نقش مهمی در داستان‌های این شخصیت کامیک بوکی دارد. اسکارلت اسپیدستر (Scarlet Speedster) در اقتباس سینمایی داستان‌های فلش نیز نقش برجسته‌ای را خواهد داشت و حالا به نظر می‌رسد که بازیگر این نقش در فیلم جدید آندریس ماسکیتی بالاخره تعیین شده است.

ماریبل وردو (Maribel Verdú) هنرپیشه اسپانیایی برنده جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره گایا به‌عنوان مادر بری الن نقش آفرینی خواهد کرد. وردو که چهره‌ی بین‌المللی خود را بیشتر مدیون فیلم‌های Y Tu Mama Tambien اثر آلفونسو کوارون و همچنین Pan’s Labyrinth اثر گیلرمو دل تورو است، نقش مهمی را در فیلم مورد انتظار فلش برعهده گرفته که برای آغاز فرایند فیلم‌برداری در تابستان سال جدید برنامه‌ریزی شده است.

Maribel Verdu بازیگر اسپانیایی

اما به نظر می‌رسد که بری الن همزمان با مشخص شدن مادرش در فیلم جدید شرکت برادران وارنر، پدرش را از دست داده است. نشریه هالیوود ریپورتر گزارش داده که بیلی کراداپ، بازیگر ۵۲ ساله آمریکایی که قرار بود نقش پدر فلش را در این فیلم ایفا کند، از این پروژه کنار گذاشته شده است. کراداپ در آستانه آغاز فرایند فیلم‌برداری فصل جدید سریال The Morning Show قرار دارد که برای او جایزه امی را به همراه داشت. ظاهراً این بازیگر به‌دلیل تداخل این دو پروژه، تصمیم به کناره گیری از این نقش گرفته است.

البته در پی تأخیر مجدد بسیاری از پروژه‌های برنامه‌ریزی شده به‌دلیل ادامه روند شیوع ویروس کرونا، بسیاری از برنامه‌های سینمایی و تلویزیونی با یکدیگر به تداخل خوردند که سازندگان را مجبور به اعمال تغییرات و شرایط سخت در برنامه‌های خود کرده است.

این اخبار، در پی نهایی شدن قرارداد همکاری کیرسی کلمونز، بازیگر ۲۷ ساله آمریکایی با سازندگان این فیلم منتشر شده که در فیلم The Flash نقش شخصیت آیریس وست را برعهده خواهد داشت. ازرا میلر نقش شخصیت فلش را در فیلم جدید DC برعهده داشته که مایکل کیتون و بن افلک نیز به‌عنوان ورژن‌های مولتی‌ورس بتمن در آن حضور دارند.

Maribel Verdu بازیگر فیلم فلش

اندی ماسکیتی کارگردان فیلم مشهور IT، مسئولیت کارگردانی این اثر را برعهده داشته و کریستینا هادسون فیلمنامه‌ی آن را می‌نویسد. باربارا ماسکیتی و مایکل دیسکو تهیه کنندگان این پروژه هستند و ماریان جنینز به‌عنوان تهیه کننده‌ی اجرایی The Flash نقش خواهد داشت.

جزئیات داستانی این فیلم تاکنون مخفی نگه داشته شده اما می‌دانیم که داستان این فیلم شامل بُعدهای دیگری از جهان‌های موازی بوده قهرمان داستان ازطریق سفر در زمان سعی در نجات جان مادر خود دارد.

وردو از بازیگران باسابقه‌ی سینما و تلویزیون اسپانیا به شمار می‌رود که بارها در معتبرترین جایزه سینمایی این کشور، یعنی جشنواره گایا نامزد شده و تاکنون دوباره برنده این جایزه شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده