نویسنده: مهدی اسدی
// شنبه, ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۳

کمپین اخراج امبر هرد از فیلم Aquaman 2 به بیش از ۱.۵ میلیون امضا رسید

طرفداران با تشکیل یک دادخواست بزرگ، شامل ۱.۵ میلیون امضا کننده خواستار اخراج امبر هرد، بازیگر نقش مرا از دنباله فیلم Aquaman شدند.

امبر هرد، بازیگر نقش مرا معشوقه شخصیت آکوامن در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی DC بعد از اینکه جانی دپ همسر سابق او در پرونده اتهام خود در دادگاه با شکست روبه‌رو شد، مورد هجمه طرفداران قرار گرفته است. کمپینی که در همین راستا تشکیل شده، خواستار اخراج هرد از این فیلم شده است. طرفداران در این دادخواست ادعا کردند که هرد از زمان جدایی این زوج در سال ۲۰۱۷ «به‌صورت سیستماتیک موجب نابودی جایگاه جانی دپ در هالیوود شده است.»

صفحه آنلاین این دادخواست، امبر هرد را به دروغگویی و تخریب جایگاه دپ با «مقصر نشان دادن او در قضیه آزار و اذیت» متهم کرده است. هدف این کمپین دستیابی به ۳ میلیون امضا از طرف حمایت کنندگان است که تاکنون به ۱.۵ میلیون از این تعداد دست پیدا کرده است.

امبر هرد مدت‌ها است که ستاره فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را به خشونت خانگی متهم کرده است. چیزی که توسط خود جانی دپ به‌طور کلی انکار شده است. جانی دپ بعد از شکایت از شرکت News Group Newspapers ناشر نشریه The Sun و دن ووتن ویراستار ارشد این انتشارات، به‌دلیل توصیف این بازیگر با اصطلاح «شخصی که همسر خود را کتک می‌زند»، ماه گذشته در این پرونده شکست خورد. یک قاضی انگلیسی اعلام کرده که این ادعا «کاملاً درست» بوده است.

امبر هرد در فیلم Aquaman 2

بعد از کنار گذاشتن جانی دپ از مجموعه فیلم‌های Fantastic Beasts، نقش امبر هرد در فیلم Aquaman 2 نیز توسط طرفداران دپ مورد هجمه قرار گرفته است. حتی خود هرد نیز نسبت به تلاش‌ها برای حذف او از فیلم DC واکنش نشان داده و در مصاحبه با Entertainment Weekly می‌گوید:

«شایعات و کمپین‌هایی که توسط یک سری افراد اجیر شده در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شوند هیچ تأثیری روی تصمیم برای انتخاب بازیگران این فیلم نخواهند داشت. چرا که این ادعا کاملاً بی‌اساس بوده و واقعیت ندارد.»

این بازیگر ۳۴ ساله در ادامه اضافه می‌کند: «در حقیقت این طرفدارن هستند که باعث ساخت فیلم‌های Aquaman و Aquaman 2 شدند و من برای شروع کار فیلم‌برداری در سال آینده بسیار هیجان زده هستم.»

جانی دپ در بیانیه‌ای که هفته گذشته منتشر کرد، تصمیم دادگان بریتانیا را «سورئال» توصیف کرده و خواستار تجدید نظر در این زمینه شد. او در ادامه اضافه کرده که «البته زندگی شخصی و مسیر حرفه‌ای من در این لحظه مشخص نخواهد شد.»

امبر هرد بازیگر فیلم های Aquaman

دپ این هفته از حق درخواست تجدید نظر نیز محروم شده و قاضی پرونده این بازیگر را به پرداخت مبلغ ۶۳۰ هزار پوند به ناشران انتشارات Sun محکوم کرد. هنرپیشه ۵۷ ساله آمریکایی با وجود حذف از پروژه Fantastic Beasts 3، همچنان به‌دلیل ضبط یک صحنه در این فیلم، تمام حقوق قرارداد خود به مبلغ ۱۰ میلیون دلار را دریافت خواهد کرد. اواخر هفته گذشته رسماً اعلام شد که مدز میکلسن، ستاره Casino Royale به‌عنوان جایگزین دپ در نقش گریندل‌والد انتخاب شده است.


منبع independent
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده