نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

تاریخ انتشار فیلم Cherry با بازی تام هالند مشخص شد؛ انتشار تصاویر جدید

اپل تی وی پلاس با انتشار تصاویری جدید رسما تاریخ انتشار و اکران محدود فیلم Cherry با بازی تام هالند و به کارگردانی برادران روسو را اعلام کرد.

ماه مهر امسال بود که اپل رسما حق پخش فیلم Cherry (چری) را به ارزش ۴۰ میلیون دلار خریداری کرد. این فیلم درواقع اولین فیلمی است که جو و آنتونی روسو پس از کارگردانی فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته‌اند و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار این فیلم از اپل تی وی پلاس و اکران محدود آن مشخص شده است. اپل اعلام کرد که فیلم Cherry در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (۸ اسفند ۱۳۹۹) به‌صورت محدود در سینماهای منتخب نمایش داده خواهد شد تا شانس حضور در فصل جوایز و رقابت اسکار را داشته باشد. همچنین فیلم چری در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۲۱ (۲۲ اسفند) از سرویس استریم Apple TV Plus منتشر خواهد شد.

مقاله مرتبط

تام هالند در نقش نیکو واکر، سی‌یرا براوو در نقش امیلی، بیل اسکارشگورد، جک رینور، فارست گودلاک، جف والبرگ، مایکل گاندولفینی، توماس لنون، کلی برگلند، خوزه پابلو کانتیلو، نیکول فورستر، جمی برو و پووچ هال، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Cherry حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌براین، اپل تصاویر جدیدی از فیلم Cherry را منتشر کرده که تمرکز بیشتر آن روی تام هالند در دوران حضور در ارتش و همچنین دزدی از بانک است و شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

تام هالند در کمپ ارتش در فیلم Cherry

تام هالند در لباس ارتش و صورتی خونین در فیلم Cherry

تام هالند با اسکناس خونین در بانک برای سرقت در فیلم Cherry

همچنین دو تصویر دیگر از فیلم Cherry نیز منتشر شده که می‌توانید در اینجا و اینجا این تصاویر را مشاهده کنید. فیلم Cherry داستان واقعی یک پزشک سابق ارتش آمریکا به‌نام نیکو واکر با بازی تام هالند را روایت می‌کند که درواقع او کتاب زندگینامه خود را نوشته است. واکر پس از بازگشت از عراق و خدمت به ارتش آمریکا در این کشور، دچار بیماری و اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و در ادامه تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد. جسیکا گلدبرگ و آنجلا روسو-اوستوت وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم چری را براساس رمانی به‌همین‌نام اثر اثر نیکو واکر بر عهده داشته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده