// چهار شنبه, ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۱

تصویر جدید فیلم Wonder Woman 1984 نمای بهتر از لباس عقاب طلایی را نشان می‌دهد

به‌تازگی تصویر جدیدی از فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شده است که در آن پرنسس دایانا را در لباس عقاب طلایی‌ رنگش می‌توانیم مشاهده کنیم.

سرانجام مدتی پیش برادران وارنر تصمیم گرفت تا همزمان با نمایش فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌ انگیز 1984) در سالن‌های سینما، این فیلم را ازطریق سرویس استریم HBO Max در تاریخ ۲۵ دسامبر (۵ دی) نیز منتشر کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از دنباله فیلم Wonder Woman (زن شگفت‌‌انگیز) منتشر شده است. همان‌طور که احتمالا از تریلرها و پوسترهای فیلم متوجه شده بودیم، در این قسمت قرار است شاهد استفاده پرنسس دایانا از لباس عقاب طلایی رنگش باشیم و حالا در تصویر جدید فیلم Wonder Woman 1984 شاهد نمای جدید و بهتری از آن هستیم که در این تصویر او ظاهرا چند سرباز را شکست داده و احتمالا به‌دنبال مکس یا چیتا است:

گل گدوت در نقش واندر وومن در لباس عقاب طلایی در فیلم Wonder Woman 1984

همچنین برادران وارنر برنامه اکران جهانی فیلم Wonder Woman 1984 را نیز اعلام کرده است. از آنجایی که شبکه HBO Max هنوز در بخش‌های زیادی از جهان در دسترس نیست و عملا امکان تماشای فیلم از این طریق در خارج از آمریکا ممکن نخواهد بود، حالا برادران وارنر اعلام کرد که اکران دنباله فیلم Wonder Woman از تاریخ ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) در کشورهایی چون بلژیک، بلغارستان، مصر، استونی، فرانسه، یونان، هلند، ایسلند، اندونزی، پرتقال، آفریقای جنوبی، سوئیس و بریتانیا آغاز خواهد شد.

در روزهای پس از آن نیز فیلم Wonder Woman 1984 در کشورهای بیشتری مثل امارات، برزیل، دانمارک و مکزیک در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۷ آذر)، چین، ژاپن و اسپانیا در تاریخ ۱۸ دسامبر (۲۸ آذر) و آلمان، کره جنوبی و اتریش در تاریخ ۲۳ دسامبر (۳ دی) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. در مابقی کشورها نیز دنباله فیلم Wonder Woman همزمان با نمایش فیلم در آمریکا و HBO Max یا در اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

گل گدوت، کریس پاین، کریستن ویگ، پدرو پاسکال در نقش مکس لرد، کانی نیلسن، رابین رایت، راوی پتل، گابریلا وایلد، ساندریا شرما، کریستوفر پولاها، عمرو واکد و ناتاشا روتول، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Wonder Woman 1984 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، کارگردانی دنباله فیلم Wonder Woman بر عهده پتی جنکینز بوده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده