نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۹

اولین تریلر فیلم Chaos Walking با بازی تام هالند و دیزی ریدلی دنیایی پسا آخرالزمانی را نشان می‌دهد

سرانجام لاینزگیت اولین تریلر رسمی فیلم Chaos Walking با بازی تام هالند و دیزی ریدلی را منتشر کرد که حاوی تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم است.

ماه مهر امسال بود که اولین تریلر فیلم Chaos Walking (هرج‌و‌مرج گام برمی‌دارد) فاش شد تا بالاخره طرفداران رمان این مجموعه شاهد اولین تصاویر نسخه سینمایی آن باشند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر این فیلم علمی تخیلی رسما منتشر شده است. همان‌طور که پیش از این وعده داده شده بود، لاینزگیت امروز اولین تریلر فیلم Chaos Walking را منتشر کرد که نسبت به تریلر فاش شده شاهد تغییرات کوچکی هستیم. در این تریلر متوجه می‌شویم که وایولا اید درواقع اولین دختری است که تاد هیوت دیده و طبق گفته شخصیت منفی فیلم، تمامی زنان کشته شده و از بین رفته‌اند، اما به‌نظر می‌رسد که راز تاریکی وجود داشته باشد و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تام هالند در نقش تاد هیوت، دیزی ریدلی در نقش وایولا اید، مدس میکلسن در نقش دیوید پرنتیس، دمیان بیچیر در نقش بن مور، کورت ساتر در نقش سیلیان، نیک جوناس در نقش دیوید پرنتیس جونیور، دیوید اویلوو در نقش آرون و سینتیا ایروو در نقش هیلدی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Chaos Walking حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم داستان شخصیتی به‌نام تاد هیوت را روایت می‌کند. او پس از اینکه متوجه می‌شود برای فرار از زادگاه خود هیچ راه انتخاب دیگری ندارد با دختری به نام وایولا اید هم‌مسیر می‌شود؛ اما سگ او به مراتب قابل اعتمادتر از این دختر است.

وظیفه کارگردانی فیلم Chaos Walking بر عهده داگ لیمان، کارگردان فیلم Edge of Tomorrow (لبه فردا) بوده است. فیلمنامه اصلی این فیلم توسط چارلی کافمن، لیندزی بیر، جیمی لیندن، جان لی هنکاک و گری اسپینلی نوشته شده که توسط پاتریک نس، خالق رمان Chaos Walking بازنویسی شده است. همچنین لاینزگیت پوسترهای جدیدی از این فیلم را نیز منتشر کرده که در ادامه می‌توانید این پوسترها را نیز مشاهده کنید:

فیلم Chaos Walking قرار است در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۲۱ (۳ بهمن ۱۳۹۹) اکران شود. بااین‌حال، در تریلر منتشر شده شاهد اشاره به تاریخ اکران فیلم نبودیم و به‌نظر می‌رسد که احتمال تغییر تاریخ اکران یا تغییر نحوه انتشار فیلم وجود دارد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده