نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۰

تلاش تام هالند و دیزی ریدلی برای فرار از نویز در نخستین پوستر فیلم Chaos Walking

پوستر جدیدی از فیلم Chaos Walking منتشر شد که تام هالند و دیزی ریدلی را درکنار عبارت تبلیغاتی «راه گریزی از نویز نیست» نشان می‌دهد.

اخیراً تریلری از فیلم Chaos Walking (هرج‌ومرج گام برمی‌دارد) در فضای اینترنت فاش شد که واکنش‌های متفاوتی را به‌دنبال داشت، اما حالا که اولین پوستر این فیلم علمی-تخیلی منتشر شده است، احتمالاً به‌زودی شاهد تریلر رسمی آن خواهیم بود. این پوستر شامل تصویری از تام هالند، بازیگر فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) و دیزی ریدلی، بازیگر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ‌های ستاره‌ای: خیزش اسکای‌واکر) در نقش‌های تاد هیوت و وایولا اید و البته عبارت تبلیغاتی تهدیدآمیز «راه گریزی از نویز نیست» می‌شود. تاریخ اکران فیلم «هرج‌ومرج گام برمی‌دارد» تابه‌حال تعیین نشده است و باید زمان بیشتری را برای اعلام آن منتظر بمانیم.

پوستر فیلم Chaos Walking با نقش‌آفرینی تام هالند و دیزی ریدلی

فیلم Chaos Walking براساس رمان پُرفروش پادآرمانی The Knife of Never Letting Go (چاقوی ایستادگی) نوشته‌ی پاتریک نس ساخته شده است و به ماجراهای تاد و وایولا می‌پردازد که در دنیایی خطرناک با یکدیگر هم‌مسیر می‌شوند؛ دنیایی که در آن همه‌ی موجودات زنده می‌توانند از طریق تصاویر، کلمات و اصواتی با نام نویز متوجه افکار یکدیگر بشوند. داگ لیمان، کارگردان فیلم‌های Edge of Tomorrow (لبه‌ی فردا)، Made (ساخت آمریکا) و Mr. and Mrs. Smith (آقا و خانم اسمیت) سکان هدایت فیلم «هرج‌ومرج گام برمی‌دارد» را در دست دارد و فیلم‌نامه‌ی آن را چارلی کافمن، نویسنده‌ی فیلم رمانتیک درام Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (درخشش ابدی یک ذهن پاک) و جیمی لیندن، نویسنده‌ی فیلم مهیج Money Monster (هیولای پول) به رشته‌ی تحریر در آوردند.

در واقع کار تولید فیلم Chaos Walking در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید، اما نیاز به فیلم‌برداری دوباره داشت که برنامه‌ی کاری بسیار شلوغ تام هالند و دیزی ریدلی باعث تأخیر طولانی آن شد. ظاهراً فده آلوارز، کارگردان فیلم The Girl in the Spider's Web (دختری در تار عنکبوت) بر فیلم‌برداری دوباره‌ی این فیلم نظارت داشته است. تام هالند در نقش تاد هیوت، دیزی ریدلی در نقش وایولا اید، مدس میکلسن در نقش دیوید پرنتیس، دمیان بیچیر در نقش بن مور، کورت ساتر در نقش کیلین بوید، نیک جوناس در نقش دیوید پرنتیس جونیور، سینتیا اریوو در نقش هیدلی، دیوید اویلوو در نقش آرون و اسکار جانادا در نقش ویلف از بازیگرانی هستند که در فیلم «هرج‌ومرج گام برمی‌دارد» به نقش‌آفرینی می‌پردازند. شما می‌توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده