نویسنده: عارف حسین پور
// پنجشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵

شخصیت جدید سریال The Walking Dead: World Beyond به شکل متفاوتی معرفی شد

در جدیدترین قسمت سریال The Walking Dead: World Beyond یک شخصیت جدید با بازی اسکات ادسیت و به شکلی متفاوت معرفی شد.

اپیزود ششم فصل اول سریال The Walking Dead: World Beyond چند روز پیش با عنوان Shadow Puppets پخش شد. در این اپیزود شاهد رونمایی از شخصیتی بودیم که ظاهرا مرده به‌نظر می‌رسید، اما در واقع این‌طور نبود. اگر مجموعه «مردگان متحرک» را دنبال کرده باشید، حتما در دو سریال The Walking Dead و Fear the Walking Dead با افرادی که ظاهر خودشان را تغییر می‌دادند تا از چشم زامبی‌های مخفی بمانند آشنا شده‌اید. شخصیت جدید سریال World Beyond هم کاری تقریبا مشابه را انجام داده است.

در پایان اپیزود قبلی این سریال (یعنی اپیزود پنجم)، بیننده‌ها با یک شخصیت جدید به نام «پرسی» (با بازی تد ساترلند) آشنا شدند که ادعا می‌کرد کامیون و سایر وسیله‌هایش توسط دو نفر دزدیده شده‌اند. «آیریس» از بقیه اعضای گروه خواست که به پرسی کمک کنند، اما به این شرط که بعدا، با کامیون او به مقصدشان برسند. وقتی آنها به کامیون پرسی رسیدند، متوجه شدند که راننده مرده است، اما در واقع این‌چنین نبود. راننده که «تونی» نام داشت و اسکات ادسیت نقشش را بازی می‌کرد، عموی پرسی بود که خودش را به مردن زد. آنها نقشه کشیده بودند که با گول زدن اعضای گروه آیرس، تمام تجهیزات‌شان را بدزدند. تونی قبلا در لاس وگاس شعبده‌بازی انجام می‌داد و به همین خاطر با گریم کردن و تغییر قیافه آشنایی داشت. او از همین مهارتش استفاده کرد و ظاهر خود را به شکلی درآورد که اعضای گروه آیرس گمان کنند او به‌وسیله فرد دیگری کشته شده است. همان‌طور که گفتیم استفاده از تغییر قیافه، کلکی است که قبلا هم در مجموعه The Walking Dead دیده بودیم، اما کاری که پرسی و تونی کردند، یک ایده کاملا جدید در این سریال بود.

شخصیت های سریال The Walking Dead: World Beyond

اگر سریال اصلی The Walking Dead را دنبال کرده باشید، در قسمت‌های اخیر این مجموعه دیده‌اید که شخصیت اصلی با گروه Whisperers درگیر می‌شود. این گروه از افرادی تشکیل شده است که از پوست و خون زامبی‌ها استفاده می‌کنند تا خودشان را به شکل آنها درآورند. در واقع کلک زدن انسان‌ها به یکدیگر در سریال مردگان متحرک سابقه‌ای بسیار طولانی دارد و هر بار هم شاهد نوع جدیدی از این کلک‌ها هستیم.

البته کلکی که تونی از آن استفاده کرد می‌توانست به قیمت از دست دادن جانش تمام شود. از آنجا که احتمال تبدیل شدن مردگان به زامبی وجود دارد، وقتی انسان‌ها به یک مرده برخورد می‌کنند، با چاقو مغز او را می‌شکافند تا از زامبی شدنش جلوگیری کنند. اما تونی شانس آورد که آیریس و گروهش عجله داشتند و می‌خواستند هرچه زودتر به کامیون برسند و به همین خاطر، حتی فراموش کردند وضعیت تونی را بررسی کنند و از مرگ او مطمئن شوند.

پرسی و تونی شخصیت‌هایی هستند که تازه به سریال World Beyond اضافه شده‌اند و احتمالا در آینده نیز شاهد حضور آنها خواهیم بود. فصل اول سریال هنوز در نیمه‌های راه قرار دارد. در ضمن فصل دومی هم برای این سریال برنامه‌ریزی شده است.

سریال The Walking Dead: World Beyond که یک اسپین‌آف از سری اصلی مردگان متحرک است، از حدود یک ماه پیش به‌صورت هفتگی پخش می‌شود. تا به اینجا، منتقدان نگاه‌های متفاوتی به این سریال داشتند و عموما امتیازات پایینی را برای آن در نظر گرفته‌اند. اکثر بیننده‌های سریال World Beyond هم معتقدند با اینکه بازیگران این سریال عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته‌اند، اما خودِ داستان کشش لازم برای دنبال کردن را ندارد.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده