نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳

مدس میکلسن احتمالاً جایگزین جانی دپ در فیلم Fantastic Beasts 3 می‌شود

مدس میکلسن مشغول مذاکرات اولیه با شرکت برادران وارنر برای ایفای نقش گلرت گریندل‌والد در فیلم Fantastic Beasts 3 است.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که مدس میکلسن، بازیگر آثاری نظیر Doctor Strange (دکتر استرنج)، Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ‌های ستاره‌ای) و Hannibal (هانیبال) مشغول مذاکرات اولیه با شرکت برادران وارنر برای پیوستن به بازیگران فیلم Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت‌انگیز) و ایفای نقش گلرت گریندل‌والد است. با اینکه گفت‌وگوها ادامه دارد و هنوز شاهد امضای قراردادی نبودیم، اما مدس میکلسن گزینه‌ی اول دیوید ییتس است. اگر این قرارداد بسته شود، میکلسن نقش این جادوگر افسانه‌ای را از جانی دپ، بازیگر نامزد سه جایزه‌ی اسکار برای بازی در فیلم‌های Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب)، Finding Neverland (در جستجوی ناکجاآباد) و Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت) می‌گیرد که در دو قسمت قبلی مجموعه به ایفای نقش پرداخت.

کار فیلم‌برداری فیلم «جانوران شگفت‌انگیز ۳» در انگلستان در حال انجام است و باری دیگر ادی ردمین و جود لا در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. انتظار می‌رود که کاترین واترستون، دن فوگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کلوم ترنر، جسیکا ویلیامز و ویکتوریا ییتس نیز برای بازی در نقش‌های قبلی خود بازگردند. هفته‌ی گذشته شرکت برادران وارنر پس از صدور رأی بحث‌برانگیز دادگاه انگلستان به نفع نشریه‌ی بریتانیایی از جانی دپ درخواست کرد که از ایفای نقش گلرت گریندل‌والد در سری فیلم‌های Fantastic Beasts استعفا بدهد. دادگاه عالی بریتانیا روز دوشنبه نهایتاً رأی نهایی خود را در پرونده‌ی شکایت جانی دپ از نشریه‌ی «سان» صادر کرد و شکایت او مبنی‌بر افترای این نشریه را وارد ندانست. این بازیگر آمریکایی پیش از خروج از پروژه تنها در یکی از سکانس‌های فیلم «جانوران شگفت‌انگیز ۳» بازی کرده بود.

با اینکه جانی دپ دیگر در این پروژه مشارکت ندارد، اما حقوق کامل هشت رقمی خود را برای فیلم Fantastic Beasts 3 دریافت می‌کند. باتوجه‌به اینکه این بازیگر برجسته برای بازی در پنج فیلم مجموعه‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» قرارداد دارد، معلوم نیست که آیا غرامتی برای دو فیلم دیگر دریافت می‌کند یا نه. مانند دو فیلم قبل، دیوید ییتس سکان هدایت سومین قسمت Fantastic Beasts را در دست دارد و استیو کلاوز، نویسنده فیلم‌های Harry Potter (هری پاتر) به جی. کی. رولینگ در نگارش فیلمنامه و بازنویسی آن کمک کرده است. شرکت برادران وارنر به‌دلیل تغییرات اخیر اکران فیلم Fantastic Beasts 3 را به تابستان سال ۲۰۲۲ موکول کرد. این فیلم در ابتدا برای اکران در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده بود، اما حالا با تأخیر در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۱ (۱۵ ژوئیه‌ی ۲۰۲۲) روی پرده‌‌ی سینما می‌رود. شما می‌توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده