// سه شنبه, ۲۰ آبان ۹۹ ساعت ۱۱:۲۰

جرارد باتلر و ریک رومن وو دوباره برای تولید دنباله‌ی فیلم «انجل سقوط کرده است» با یکدیگر همکاری می‌کنند که با نام Night Has Fallen شناخته می‌شود.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که جرارد باتلر برای چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن Olympus Has Fallen (المپیوس سقوط کرده است) باز می‌گردد. سکان هدایت این فیلم در دستان ریک رومن وو، کارگردان فیلم Snitch‎ (خبرچین) قرار دارد که با نام Night Has Fallen (تاریکی سقوط کرده است) شناخته می‌شود و شرکت «ملنیوم مدیا» آن را در بازار مجازی رویداد American Film Market برای فروش عرضه می‌کند. پس از اکران موفقیت‌آمیز نخستین قسمت این مجموعه‌ی اکشن در سال ۲۰۱۳ شاهد اکران فیلم London Has Fallen (لندن سقوط کرده است) در سال ۲۰۱۶ و فیلم Angel Has Fallen (انجل سقوط کرده است) در سال ۲۰۱۹ بودیم.

فیلم Night Has Fallen بسیاری از عوامل تولید آخرین قسمت مجموعه را دوباره دور هم جمع می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان به رابرت مارک کامن و ریک رومن وو اشاره کرد. الن سیگل و جرارد باتلر از شرکت «جی-بیس»، هایدی جو مارکل و لس ویلدون از شرکت «الکتریک پیکچر» و جفری گرینستاین، جاناتان یانگر و یاریو لرنر از شرکت «ملنیوم مدیا» به‌عنوان تهیه‌کنندگان پروژه فعالیت می‌کنند. فیلم‌های این مجموعه به ماجراهای یک مأمور سرویس مخفی با نام مایک بانینگ می‌پردازد که در زمان مواجهه با خیانت، بدون سلاح و بدون نفرات کافی شجاعانه بر مشکلات فائق می‌آید.

فیلم‌های این مجموعه یکی از بزرگ‌ترین آثار اکشن شرکت «ملنیوم مدیا» به‌حساب می‌آید که تولید فیلم‌های The Expendable (بی‌مصرف‌ها) و The Mechanic (مکانیک) را در کارنامه دارد. فیلم Night Has Fallen در استودیوی «نیو بویانا» شرکت «ملنیوم مدیا» در بلغارستان و سراسر اروپا فیلم‌برداری می‌شود. آوی لرنر، ترور شورت و بواز دیویدسون از شرکت «ملنیوم» و کریستا کمبل و لاتی گروبمن از شرکت «کمبل گروبمن فیلمز» وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم اکشن را برعهده دارند. شما می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع THR

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده