نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۰

تصاویر تازه The Batman احتمالاً زمان وقوع حوادث فیلم را فاش می‌کند

تصاویر تازه فیلم «بتمن» احتمالاً از زمان وقوع حوادث این اثر ابرقهرمانی پرده برمی‌دارد و به حضور زن شگفت‌انگیز و فلش در دنیای آن اشاره دارد.

در طول هفته‌های گذشته فیلم The Batman (بتمن) در بریتانیا فیلم‌برداری شده است و تولید آن به‌زودی به شیکاگو منتقل خواهد شد. عوامل تولید سخت مشغول آماده‌سازی مکان‌های فیلم‌برداری بودند، اما پیش از اینکه به آن بپردازیم، تصویر دیگری از یک جشن برگزارشده در شهر گاتهام منتشر شده است که ظاهراً حضور زن شگفت‌انگیز را در دنیای این فیلم ابرقهرمانی تأیید می‌کند و شما می‌توانید آن را در ادامه‌ی مطلب مشاهده کنید.

حضور زن شگفت‌انگیز در فیلم The Batman

این می‌تواند تنها یک پیام پنهانی بی‌معنی باشد و هیچ‌گونه ارتباطی به تعامل شوالیه‌ی تاریکی با سایر ابرقهرمانان نداشته باشد. بااین‌حال، روزنامه‌ای که در یکی از تصاویر تازه‌ی فیلم The Batman نیز دیده شده است، از وجود متروپلیس حکایت دارد، بنابراین نمی‌توان پیش از انتشار اخبار موثق در این‌باره اظهارنظر کرد. حالا بیایید به‌سراغ شیکاگو برویم که فیلم‌برداری فیلم «بتمن» در آینده‌ی نزدیک در آن‌جا انجام می‌شود. اخیراً پوستری در میان تصاویر فیلم The Batman مشاهده شده است که به کاراکتر فلش اشاره دارد و شما می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید. 

لوگو فلش در فیلم The Batman

افزون‌بر این موارد، تاریخ ۲۰۱۹ نیز روی یک تاکسی دیده شده است که احتمالاً به زمان وقوع حوادث فیلم The Batman اشاره دارد. قطعاً دلیلی برای این ادعا وجود ندارد، اما جالب اینجا است که داستان این فیلم برعکس اکثر فیلم‌ها که اساساً در زمان حال جریان دارد، در گذشته اتفاق می‌افتد. باید منتظر باشیم و ببینیم که چه پیش می‌آید، اما به‌هرشکل نمی‌توان برای جزئیاتی نظیر این هیجان‌زده نشد و حتی چنین مواردی نیز طرفداران را به وجد می‌آورد. 

تاریخ ۲۰۱۹ روی در یک تاکسی در فیلم The Batman

مدتی قبل سخنگوی شورای شهر لیورپول اعلام کرد که «تشدید محدودیت‌های حاصل از کرونا تأثیری روی روند تولید فیلم The Batman نخواهد داشت و سازمان ناظر بر آثار سینمایی با همه‌ی تولید کننده‌ها ارتباط نزدیکی دارد تا از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اطمینان حاصل کند». پیش از این تصاویری از این فیلم ابرقهرمانی منتشر شد که بروس وین، سلینا کایل و اسوالد کابلپات را در یک مراسم تشییع جنازه‌ی بزرگ نشان می‌داد. شرکت برادران وارنر اخیراً تاریخ اکران بسیاری از آثار سینمایی خود را تغییر داد و اکران فیلم The Batman را به ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ (۴ مارس ۲۰۲۲) موکول کرد. دلیل این تأخیر را نیز می‌توان تعویق در تولید آن عنوان کرد که سازندگان را با دردسرهای زیادی روبه‌رو کرده است.

رابرت پتینسون نقش بتمن، زوئی کراویتز نقش سلینا کایل/زن گربه‌ای، پل دینو نقش ادوارد نیگما/ریدلر، کالین فارل نقش پنگوئن، جان تورتورو نقش کارماین فالکون، جفری رایت نقش کمیسر جیمز گوردون، اندی سرکیس نقش آلفرد پنی‌ورث و پیتر سارسگارد نقش گیل کالسون را در فیلم The Batman ایفا می‌کنند. مت ریوز، کارگردان فیلم‌های War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها) و Cloverfield (کلاورفیلد) سکان هدایت فیلم «بتمن» را در دست دارد و متنسون تاملین را در نگارش فیلمنامه‌ی آن یاری می‌کند. فیلم The Batman سال دوم مبارزه‌ی بروس وین با جرم‌وجنایت شهر گاتهام را به تصویر می‌کشد و نخستین تریلر آن را می‌توانید از «اینجا» مشاهده کنید.  


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده