نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۱

سریال Star Trek: Discovery برای فصل چهارم تمدید شد

شبکه CBS All Access از تمدید زودهنگام سریال Star Trek: Discovery برای فصل چهارم خبر داد. این در حالی است که پخش فصل سوم این سریال به‌تازگی آغاز شده است.

از روز پنج شنبه هفته گذشته بود که پخش فصل سوم سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: دیسکاوری) از شبکه CBS All Access آغاز شد و اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال برای یک فصل دیگر نیز تمدید شده است. شبکه CBS All Access اعلام کرد که سریال Star Trek (پیشتازان فضا) برای فصل چهارم تمدید شده است و مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل چهارم این سریال از تاریخ ۲ نوامبر امسال (۱۲ آبان) آغاز خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فصل چهارم سریال Star Trek: Discovery در دسترس نیست.

سنیکا مارتین-گرین، دیوید آجالا، میشل یئو، داگ جونز، جیمز فرین، آنتونی رپ، ویلسون کروز و مری وایزمن، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Star Trek: Discovery حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین میشل پارادایس جانشین الکس کورتزمن برای سمت شورانر فصل سوم سریال Star Trek: Discovery شده که پیش از این بخشی از تیم نویسندگان سریال بوده است. فصل سوم سریال پیشتازان فضا در ۱۳ قسمت تولید شده است.

در  فصل سوم سریال Star Trek: Discovery قرار است به ۹۳۰ سال پس از زمان اصلی اتفاقات سریال سفر کنیم که مایکل برنهام با بازی سنیکا مارتین-گرین، باید با سرنوشت خود مواجه شود و همچنین راهی را برای بازگشت به گذشته (زمان اتفاقات سریال) و نجات دنیا نیز پیدا کند. سریال Star Trek: Picard (پیشتازان فضا: پیکارد) دیگر سریال دنیای پیشتازان فضا است که این سریال نیز برای فصل دوم تمدید شده است. همچنین مدتی پیش ساخت سریال Star Trek: Strange New Worlds نیز تایید شد که تمرکز این سریال قرار است روی کاپیتان پایک با بازی انسون مونت، نامبر وان با بازی ربکا رومین و اسپاک با بازی اتان پک باشد. 


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده