نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۰

تاریخ شروع پخش فصل یازدهم سریال Shameless اعلام شد

سریال Shameless قرار است در فصل یازدهم به پایان برسد و حالا شوتایم زمان شروع پخش فصل پایانی این سریال کمدی را اعلام کرده است.

ماه دی گذشته بود که شبکه شوتایم از تمدید سریال Shameless (بی‌شرم) برای فصل یازدهم خبر داد و اعلام کرد که این سریال کمدی قرار است در فصل یازدهم به پایان برسد. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان شروع پخش فصل پایانی سریال بی شرم اعلام شده است. به نقل از Vital Thrills، شبکه شوتایم اعلام کرد که پخش هفتگی فصل یازدهم سریال Shameless قرار است از تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر) آغاز شود که انتظار می‌رود مانند فصل دهم، فصل پایانی این سریال کمدی درام نیز در ۱۲ قسمت تولید شده باشد. 

مانند فصل‌های گذشته، پل ابوت و جان ولز وظیفه ساخت فصل پایانی سریال Shameless را بر عهده داشته‌اند. پیش از این قرار بود که پخش فصل یازدهم سریال Shameless از تابستان امسال آغاز شود که شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث توقف تولید سریال شد و حالا در فصل پایانی این سریال خانواده گلکر قرار است با ویروس کووید-۱۹ نیز مواجه شوند و بخشی از تمرکز اتفاقات فصل یازدهم این سریال کمدی روی این موضوع خواهد بود که قرار است پایانی برای داستان این خانواده و شخصیت‌ها نیز باشد.

ویلیام اچ میسی، اتان کوتکوسکی، کامرون مانهن، جرملی آلن وایت، شانولا همپتون، استیو هاوی، اما کنی، کیت لنگ جانسون، نول فیشر و کیت ماینر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Shameless حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این در حالی است که امی رسوم، بازیگر نقش فیونا گلکر پس از پایان فصل فصل نهم از این سریال کمدی جدا شد تا یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سریال از آن جدا شود


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده