// سه شنبه, ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۲۰:۰۳

شبکه‌ی شوتایم سریال کمدی Shameless را برای فصل یازدهم و پایانی تمدید کرد تا طرفداران متوجه بشوند که دیگر چیزی به تمام شدن دوران همراهی با قصه‌های طولانی و جذاب گلگرها باقی نمانده است.

Shameless یا همان اثر موفق و طولانی شبکه‌ی تلویزیونی شوتایم که با اقتباس از روی یک سریال بریتانیایی با همین نام خلق شد، به‌نظر بسیاری از تماشاگرها و منتقدها یکی از بهترین سریال‌های کمدی دهه‌ی اخیر به‌حساب می‌آید و باتوجه‌به مسیر طی‌شده در آن به نظر می‌رسید که دیگر به‌زودی طرفداران باید انتظار پایان یافتنش را داشته باشند. انتظاری که بالاخره به نتیجه هم رسید و با سخنان گری لوین، مدیر بخش سرگرمی شوتایم در کنفرانس انجمن منتقدان تلویزیون، خبر پایان یافتن «شیم‌لس» در فصل یازدهم تایید شد.

گری لوین: Shameless طولانی‌ترین سریال پخش‌شده از شوتایم تا به امروز است. این سریال بیشتر از هر محصول دیگری در تاریخ شوتایم به بینندگان شبکه‌ی ما فرصت‌هایی برای اشک ریختن و خندیدن داد. درحالی‌که ما از نزدیک بودن زمان خداحافظی با گلگرها ناراحت هستیم، نمی‌توانیم بیش از این به شورانر سریال یعنی آقای جان ولز و توانایی او برای ارائه‌ی یک پایان‌بندی به‌جا و درست به مخاطبان مطمئن باشیم. ما خود او، تیم نویسندگان سریال و بازیگران عالی اثر را می‌شناسیم و می‌دانیم که وقتی آن‌ها می‌گویند اکنون زمان مناسب پایان یافتن Shameless به بهترین شکل ممکن است، نباید به نظرشان شک کنیم.

Shameless

این ساخته‌ی موفق جان ولز تا به این لحظه شخصیت‌های متعدد و بازیگرهایی عالی را در خود جا داده است که از میان آن‌ها می‌شود به برخی از مهم‌ترین افراد همچون ویلیام اچ. میسی در نقش فرانک، جرمی الن وایت، ایتان کاتکوسکی، شانولا همپتون، استیو هاوی، اما کنی، کمرون موناگان، کریستین ایسایا، نوئل فیشر، کیت مینر و صد البته امی رسوم در نقش فیونا گلگر اشاره کرد؛ نقش‌آفرین‌هایی که هرکدام حدودا ۱۰ سال در این سریال حضور داشتند و تک‌تک آن‌ها نیز تاثیر مثبت خاص خود را روی شکل‌گیری شخصیت اثر گذاشته‌اند.

جان ولز، شورانر سریال: من برای سال‌ها حمایت گری لوین و همه‌ی کارکنان شوتایم که به من اجازه‌ی تولید «شیم‌لس» را دادند، بی‌اندازه سپاسگزار هستم. ساخت این سریال تجربه‌ای فوق‌العاده بود و همه‌ی ما، از بازیگرها تا افرادی که پشت دوربین‌ها پروسه‌ی تولید را پیش می‌برند، در این دوران زمانی معرکه را سپری کردیم؛ دوره‌ای که طی آن مشغول دنبال کردن زندگی‌های اعضای مختلف خانواده‌ی گلگر و دوستان‌شان بودیم. این یک نعمت و دورانی پرشده از لذت بود.

Shameless به‌عنوان یک سریال کمدی بزرگ‌سالانه و قابل احترام، ساخته‌شده توسط پل ابوت و تولیدشده در استودیوهای Bonanza Productions و John Wells Productions و بخش تلویزیونی شرکت برادران وارنر بود. دیگر تهیه‌کننده‌های اصلی آن درکنار جان ولز هم نانسی ام. پیمنتال و جو لاوسون بودند که او را در این مسیر طولانی همراهی کردند. مسیری که به‌نظر می‌رسد بالاخره و البته در زمانی فکرشده و مناسب، به‌زودی حرکت آن‌ها و بینندگان در آن به اتمام می‌رسد. راستی فراموش نکنید که پروسه‌ی پخش فصل دهم سریال نیز تا چند روز دیگر پایان می‌یابد و بعد از آن طرفداران دیگر فقط باید منتظر چندین و چند ماه دیگر و از راه رسیدن فصل پایانی Shameless باشند.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده