نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳

واکین فینیکس در همکاری دوباره با ریدلی اسکات نقش ناپلئون را بازی می‌کند

واکین فینیکس قرار است در فیلم Kitbag نقش ناپلئون بناپارت را بازی کند که ریدلی اسکات وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، ریدلی اسکات و واکین فینیکس قرار است پس از دو دهه دوباره در یک فیلم درام تاریخی با یکدیگر همکاری کنند. اسکات به‌تازگی وظیفه کارگردانی فیلم Kitbag (کیت‌بگ) را بر عهده گرفته است که این فیلم درواقع قرار است براساس داستان ناپلئون بناپارات ساخته شود که فینیکس نقش این شخصیت تاریخی را بر عهده خواهد داشت. دیوید اسکارپا، نویسنده فیلم All the Money in the World (تمام پول‌های جهان) نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Kitbag را بر عهده دارد. فیلم Kitbag قرار است داستانی شخصی و اورجینال از سرگذشت ناپلئون و مسیر رسیدنش به امپراطوی باشد و همچنین نگاهی به رابطه او با همسر و تنها عشق واقعی‌اش یعنی جوزفین خواهد داشت. 

فیلم Kitbag قرار است توسط والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم منتشر شود. اسکات در همکاری دوباره با استودیوی قرن بیستم و دیزنی در حال ساخت فیلم The Last Duel (آخرین دوئل) است که این فیلم در حال پشت سر گذاشتن مراحل فیلم‌برداری خود است. فیلم The Last Duel برای اکران در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۳ مهر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. مت دیمون، آدام درایور، بن افلک، جودی کومر، هریت والتر، ناتانیل پارکر و سم هزلدین، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم آخرین دوئل حضور دارند و به‌ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین فیلم Gucci (گوچی) قرار است پروژه بعدی اسکات باشد.

در فیلم Gucci قرار است شاهد حضور بازیگرانی چون لیدی گاگا، رابرت دنیرو، آل پاچینو، آدام درایور، جرد لتو، جک هیوستون و ریو کارنی، باشیم و احتمالا پس از آن اسکات فیلم Kitbag را جلوی دوربین خواهد برد. فینیکس که اخیرا برای بازی در فیلم Joker (جوکر) توانست برنده جایزه اسکار شود، پیش از این در فیلم Gladiator (گلادیاتور) با اسکات همکاری کرده بود که برای بازی در این فیلم او نامزد دریافت جایزه اسکار شد و یکی از دلایل شهرت فینیکس نیز حضور در این فیلم بوده است. فیلم C'mon C'mon به کارگردانی مایک میلز، فیلم بعدی فینیکس خواهد بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید آن به پایان رسیده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده