نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۳

تاریخ انتشار فیلم Hillbilly Elegy با بازی ایمی آدامز اعلام شد؛ انتشار اولین تریلر

شبکه نتفلیکس ضمن انتشار اولین تریلر فیلم Hillbilly Elegy با بازی ایمی آدامز، تاریخ انتشار این فیلم مورد انتظار و از شانس‌های اسکار ۲۰۲۱ را اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار فیلم Hillbilly Elegy (مرثیه هیل‌بیلی) مشخص و اعلام شده است. شبکه نتفلیکس امروز اولین تریلر این فیلم مورد انتظار که از آن به‌عنوان یکی از شانس‌های اسکار ۲۰۲۱ نام برده می‌شود،‌ را منتشر کرد که در این تریلر شاهد نمایش تصاویر زیادی از اتفاقات و دوره‌های متفاوت این فیلم هستیم. اولین تریلر فیلم Hillbilly Elegy به ما نقش آفرینی متفاوتی از ایمی آدامز و گلن کلوز را ارائه می‌دهد که به‌نظر می‌رسد این دو بازیگر شانس خوبی برای حضور در فصل جوایز خواهند داشت. همچنین در پایان تریلر مشخص شد که فیلم Hillbilly Elegy در تاریخ ۲۴ نوامبر (۴ آذر) از سرویس استریم نتفلیکس و سینماهای منتخب منتشر می‌شود.

شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Hillbilly Elegy را از یوتیوب تماشا کنید.

ایمی آدامز و گابریل باسو در ماشین در فیلم Hillbilly Elegy

فیلم Hillbilly Elegy اقتباسی از رمانی به‌نام Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis اثر جی‌دی ونس است که ونس رمان Hillbilly را براساس خاطرات خود در طول دهه‌های مختلف زندگی‌اش نوشته که در آن به تجزیه و بررسی زندگی شخصی و وضعیت اجتماعی آمریکا پرداخته است. ونس که در طبقه کارگر رشد کرده و طعم فقر را نیز چشیده، در این رمان دوران کودکی و خانواده خود را بررسی کرده و به اعتیاد مادرش به مواد مخدر و چالش‌های اجتماعی و اقتصادی پرداخته است. مادربزرگ ونس بزرگ‌ترین حامی او بوده که باعث شد تا او تحصیل کند و از فقر و محدودیت‌های فرهنگی آن زمان خارج شود و فاصله بگیرد.

ایمی آدامز، گلن کلوز، گابریل باسو، هیلی بنت، فریدا پینتو و بو هاپکینز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Hillbilly Elegy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ران هاوارد، کارگردان برنده دو جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی این فیلم اقتباسی را بر عهده داشته است. وظفه نوشتن فیلمنامه فیلم «مرثیه هیل‌بیلی» نیز بر عهده ونسا تیلور که برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Shape of Water (شکل آب) نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، بوده است.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده