نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

اکران فیلم No Time to Die تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

سرانجام فیلم No Time to Die به جمع آثاری پیوست که دیگر قرار نیست در سال ۲۰۲۰ اکران شوند و اکران آن تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اکران فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است. قسمت ۲۵ام فیلم James Bond پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۰ نوامبر (۳۰ آبان) اکران شود، اما یونیورسال و MGM اکنون تایید کردند که این فیلم اکشن جاسوسی قرار است با چند ماه تأخیر در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما برود. این تأخیر خیلی غافلگیر کننده نیست؛ چرا که هنوز سینماهای شهر نیویورک و لس آنجلس بسته هستند که بخش مهم و زیادی از فروش آمریکا را به خود اختصاص می‌دهند. بسیاری از طرفداران مجموعه 007 امیدوار بودند که اکران این فیلم دوباره با تأخیر مواجه شود.

در هر حال با‌توجه‌به به بهتر شدن وضعیت گیشه در اروپا، یونیورسال، MGM و Eon به فروش ماه نوامبر قرار بود اکتفا کنند، اما درنهایت مجبور شدند به علت چالش‌های پیش رو گیشه از جمله بسته باقی ماندن سالن‌های سینماهای مکان‌های پر فروش و همچنین بسته شدن دوباره برخی از بازارهای مهم، اکران قسمت جدید فیلم جیمز باند را تا سال ۲۰۲۱ عقب بیندازند. پیش از این نیز اکران فیلم Wonder Woman 1984 تا اواخر سال ۲۰۲۰ و فیلم Black Widow تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده بودند، اما انیمیشن Soul همچنان قرار است در پاییز امسال اکران شود.

دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، کریستوفر والتس، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم No Time to Die حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اندکری فوکوناگا، کارگردان هر ۸ قسمت فصل اول سریال True Detective (کاراگاه حقیقی)، وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم James Bond را براساس فیلمنامه‌ای از نیل پرویس، رابرت وید، اسکات زد برنس و فیبی والر-بریج، بر عهده داشته است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده