نویسنده: عارف حسین پور
// یکشنبه, ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۶

تولید فیلم Fantastic Beasts 3 در انگلستان آغاز شد

ادی ردمین، بازیگر اصلی مجموعه Fantastic Beasts اعلام کرد که مراحل تولید فیلم Fantastic Beasts 3 در انگلستان آغاز شده است.

ادی ردمین، بازیگر برنده جایزه اسکار، در مصاحبه‌ای که اخیرا با وبسایت Cinema Blend داشت، اطلاعات جدیدی درباره روند تولید فیلم Fantastic Beasts 3 ارائه کرد. او گفت که فیلمبرداری این فیلم فانتزی ماجراجویانه، از حدود دو هفته پیش از سر گرفته شد. تقریبا هفت ماه پیش بود که اعلام شد تولید فیلم Fantastic Beasts 3 به‌خاطر شیوع ویروس کرونا متوقف شده است.

ردمین در همین باره توضیح داد: «نکته جالب آن است که ما فیلمبرداری این فیلم را آغاز کرده‌ایم. از دو هفته پیش این کار شروع شد و باید بگویم که یک مرحله کاملا جدید است. در واقع یک شرایط کاملا جدید به‌وجود آمده است. مدام تست می‌دهیم. از ماسک استفاده می‌کنیم. راستش نمی‌دانم که ماسک زدن روی خلاقیت ما تاثیر می‌گذارد یا نه. شاید این حرف ساده‌لوحانه به‌نظر برسد، اما می‌دانم که ما انسان‌ها برای اینکه از یکدیگر انرژی دریافت کنیم، باید با هم تعامل و ارتباط داشته باشیم. چیزی که واقعا باعث قوت قلب ما می‌شود آن است که یک مرحله کاملا متفاوت را آغاز کرده‌ایم و همه افراد با تمام توان‌شان مشغول به کار هستند.»

بازیگران فیلم Fantastic Beasts 3

فیلم Fantastic Beasts 3 که سومین فیلم از این مجموعه و یازدهمین فیلم از «دنیای جادوگری» جی. کی. رولینگ محسوب می‌شود، تنها محصول کمپانی برادران وارنر نیست که در این ماه، مراحل تولیدش را از سر می‌گیرد. هفته گذشته بود که اعلام شد مراحل فیلمبرداری فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز هم دوباره آغاز شده است.

در فیلم Fantastic Beasts 3 که هنوز نام رسمی آن مشخص نشده، علاوه بر ادی ردمین در نقش «نیوت اسکمندر»، کاترین واترستون در نقش «تینا گلدستین»، دن فوگلر در نقش «جیکوب کوالسکی»، آلیسون سودول در نقش «کویینی گلدستین»، جود لا در نقش «آلبوس دامبلدور»، ازرا میلر در نقش «کریدنس بربون»، جسیکا ویلیامز در نقش «پروفسور هیکس» و جانی دپ در نقش «گلرت گریندلوالد» بازی می‌کنند.

سومین فیلم از مجموعه Fantastic Beasts یک بار دیگر به‌وسیله دیوید ییتس کارگردانی می‌شود و فیلمنامه آن را جی. کی. رولینگ و استیو کلاوز می‌نویسند. قرار است این فیلم در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۱) در سینماها اکران شود.

فیلم اول این مجموعه با نام Fantastic Beasts and Where to Find Them، به عنوان یک اسپین‌-آف و پیش‌درآمد برای مجموعه فیلم‌های Harry Potter، در سال ۲۰۱۶ اکران شد. این فیلم با واکنش‌های نسبتا خوبی از سوی منتقدین مواجه شد و در زمینه فروش نیز عملکردی عالی داشت. میزان فروش جهانی این فیلم به ۸۱۴ میلیون دلار رسید و به هشتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۶ تبدیل شد. فیلم اول مجموعه Fantastic Beasts همچنین موفق شد در بخش بهترین طراحی لباس، جایزه اسکار دریافت کند و به اولین فیلم از دنیای جادوگری جی. کی. رولینگ تبدیل شود که برنده اسکار شده است.

اما فیلم دوم این مجموعه به اسم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در سال ۲۰۱۸ اکران شد. این فیلم نسبت به شماره اول، فروش پایین‌تری را تجربه کرد (۶۵۴ میلیون دلار) و نتوانست نمرات خوبی از منتقدان بگیرد. حالا باید ببینیم که فیلم سوم مجموعه که کارگردان، نویسنده و همه بازیگران اصلی دو قسمت قبلی در آن حضور دارند، چه عملکردی در گیشه خواهد داشت.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده