نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸

تاریخ شروع پخش فصل چهارم انیمه Attack on Titan مشخص شد؛ انتشار تریلر جدید

سرانجام تاریخ شروع پخش فصل چهارم انیمه Attack on Titan مشخص شد و درکنار آن یک تریلر جدید نیز از این انیمه مورد انتظار منتشر شده است.

تیر ماه سال گذشته بود که ساخت فصل چهارم انیمه Attack on Titan (حمله به تایتان) رسما تایید و اعلام شد که فصل چهارم قرار است فصل پایانی این انیمه سریالی محبوب و تحسین شده باشد. همچنین در تیر ماه امسال اولین تریلر فصل چهارم این سریال انیمه‌ای منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل پایانی سریال Attack on Titan مشخص شده است. Crunchyroll ازطریق اکانت توییتر مجموعه حمله به تایتان تایید کرد که پخش فصل چهارم سریال Attack on Titan از تاریخ ۷ دسامبر (۱۷ آذر) آغاز خواهد شد. هر قسمت قرار است روز دوشنبه به‌صورت هفتگی منتشر شود.

این تاریخ به وقت ژاپن است و برای منطقه زمانی در آمریکا و بریتانیا درواقع هر قسمت جدید انیمه حمله به تایتان در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر) یعنی روز یکشنبه پخش خواهد شد که این موضوع شامل ایران نیز می‌شود و می‌توانید بعد از ظهر هر یکشنبه منتظر انتشار قسمت جدید فصل پایانی انیمه Attack on Titan باشید. همچنین به‌تازگی تریلر جدیدی از این انیمه سریالی منتشر شده که حاوی تصاویر جدیدی از اتفاقات این انیمه است و خبر از یک هرج‌و‌مرج بزرگ می‌دهد. به‌دلیل وجود برخی تصاویر قادر به آپلود ویدیو در آپارات نیستیم، به‌همین دلیل شما می‌توانید تریلر سریال Attack on Titan را در یوتیوب تماشا کنید. 

انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. فصل سوم انیمه Attack on Titan در دو بخش تولید و پخش نیمه اول فصل سوم در پاییز سال ۲۰۱۸ و پخش نیمه دوم فصل سوم در بهار امسال آغاز شده بود که اکنون پخش آن رسما به پایان رسیده است. قابل انتظار است که شاهد الگوی مشابه‌ای در فصل چهارم و پایانی انیمیشن Attack on Titan نیز باشیم که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله تعداد قسمت‌های آن در دسترس نیست.

همان‌طور که می‌دانیم، سه فصل اول انیمه Attack on Titan توسط Wit Studios تولید شده بود و با اینکه عملکرد این استودیو در ساخت این سه فصل بسیار خوب و چشمگیر بوده، اما فصل چهارم آن توسط MAPPA ساخته شده است. MAPPA پیش از این سابقه ساخت آثاری چون انیمه Dororo, Yuri!!!! on Ice، انیمه Banana Fish و انیمه Dorohedoro را در کارنامه خود داشته است. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده