نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

ترانه علیدوستی در فیلم سینمایی تفریق با نوید محمدزاده همبازی شد

ترانه علیدوستی، بازیگر سینمای ایران به فیلم سینمایی تفریق با کارگردانی مانی حقیقی اضافه شده است.

پیش از اینکه تولیدات سینمایی به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به مشکل برخورد کنند، طی خبری اعلام شد که مانی حقیقی فیلم سینمایی «تفریق» را با بازی نوید محمدزاده و پری‌ناز ایزدیار خواهد ساخت. اما شیوع ویروس کرونا تقریبا همه‌ی جنبه‌های زندگی را تحت تاثیر خود قرار داد و طبعا پروسه تولید فیلم‌های سینمایی نیز از این قاعده مستثنی نبود و تولید فیلم‌ها برای مدتی متوقف شد. در نتیجه‌ی همین توقف، پری‌ناز ایزدیار به‌دلیل تداخل برنامه‌های کاری از فیلم سینمایی «تفریق» جدا شد.

بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ ترانه علیدوستی به فیلم سینمایی «تفریق» پیوسته است. به این ترتیب ترانه علیدوستی در این فیلم ایرانی جایگزین پری‌ناز ایزدیار شده است. این بازیگر پیش از این در فیلم سینمایی «کنعان» با مانی حقیقی همکاری کرده بود. مانی حقیقی، کارگردان فیلم سینمایی «تفریق» درباره این تغییر به شرح زیر صحبت کرده است.

پری‌ناز ایزدیار آنقدر در جریان تمرینات ما فوق‌العاده بود که واقعا از ادامه نیافتن این همکاری متاسفم. از سوی دیگر این را خوش اقبالی بزرگی می‌دانم که ترانه علیدوستی فرصت همراهی با ما را داشت و درکنار ما خواهد بود.

ترانه علیدوستی

فیلم سینمایی «تفریق» به کارگردانی مانی حقیقی ساخته می‌شود. مانی حقیقی همچنین به‌همراه امیررضا کوهستانی فیلمنامه «تفریق» را نوشته‌اند. تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تفریق» مجید مطلبی است و تاکنون نام نوید محمدزاده و ترانه علیدوستی به‌عنوان بازیگران فیلم رسانه‌ای شده است. مراحل فیلم‌برداری فیلم سینمایی «تفریق» از آبان سال جاری آغاز خواهد شد. ترانه علیدوستی یکی از بازیگران شناخته‌شده‌ی سینمای ایران است که در فیلم‌های «من ترانه ۱۵ سال دارم»، «شهر زیبا»، «چهارشنبه سوری»، «شیرین»، «تردید»، «درباره الی»، «استراحت مطلق» و «فروشنده» بازی کرده است. فیلم سینمایی «تفریق» اولین فیلم ترانه علیدوستی پس از بازی در فیلم موفق «فروشنده» در سال ۱۳۹۴ محسوب می‌شود، این بازیگر البته طی سال‌های اخیر در سریال شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» بازی کرده است.

مانی حقیقی، کارگردان فیلم سینمایی «تفریق» پیش از این فیلم‌های «کنعان»، «اژدها وارد می‌شود»، «آبادان»، «کارگردان مشغول کارند»، «پذیرایی ساده»، «پنجاه کیلو آلبالو» و «خوک» را ساخته است. دیگر بازیگر فیلم سینمایی «تفریق» نوید محمدزاده است که در فیلم‌های «عصبانی نیستم!»، «ابد و یک روز»، «بدون تاریخ، بدون امضاء»، «لانتوری»، «متری شیش و نیم» و «سرخپوست» بازی کرده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده