نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۵

سریال جدید گاتهام یک پیش درآمد برای فیلم The Batman خواهد بود

سریال Gotham P.D قرار است به ریشه‌های فساد در شهر گاتهام بپردازد و یک پیش درآمد برای اتفاقات فیلم The Batman است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از سریال Gotham P.D (گاتهام پی.دی) منتشر شده است. بامداد امروز بود که در حاشیه رویداد دیجیتالی DC FanDome، اولین تریلر رسمی فیلم The Batman (بتمن) منتشر شد و توانست نظر مثبت طرفداران را به خود جلب کند، اما این تنها اطلاعاتی نبود که بامداد امروز مت ریوز، کارگردان قسمت جدید فیلم Batman با طرفداران به اشتراک گذاشته شده بود. همان‌طور که میدانیم، یک سریال جدید براساس این فیلم در دست ساخت است که تمرکز آن روی پلیس شهر گاتهام خواهد بود و این سریال قرار است برای شبکه HBO Max تولید و منتشر شود.

در طول پنل DC FanDome، ریوز گفت که تمرکز سریال Gotham PD روی اداره پلیس شهر گاتهام خواهد بود و اتفاقات آن در دنیای فیلم بتمن را به‌عنوان سال اول توصیف کرده که بتمن کارش را به‌عنوان یک ویجیلنتی نقابدار آغاز می‌کند و همچنین اتفاقات فیلم The Batman را به‌عنوان سال دوم توصیف کرده است که این موضوع نشان می‌دهد سریال گاتهام درواقع یک پیش درآمد برای اتفاقات فیلم بتمن است. همان‌طور که همه ما می‌دانیم، اداره شهر پلیس گاتهام فاسد شده است و ریوز می‌گوید که این سریال قرار است روی این موضوع تمرکز کند که فساد شهر گاتهام به سال‌ها پیش از اتفاقات فیلم و سریال باز می‌گردد.

رابرت پتینسون در نقش بروس وین در فیلم The Batman / بتمن

همچنین ریوز در بخشی از صحبت‌های خود گفت که سریال Gotham PD از نگاه یک پلیس فاسد روایت خواهد شد که ریوز در مورد آن گفت: «داستان سریال درواقع یک نبرد برای روحش است.» ریوز درواقع توضیح داد که این سریال قرار است نگاهی عمیق‌تر به فساد شهر گاتهام داشته باشد و به آن بپردازد. علاوه‌بر این، ریوز گفت که بینندگان در سریال Gotham PD شاهد حضور شخصیت‌های آشنا در جهان دی سی نیز خواهند بود، اما اشاره کرد که شخصیت‌های کاملا جدیدی نیز در سریال وجود خواهند داشت که توسط ترنس وینتر خلق و معرفی شده‌اند. 

همچنین در خبری دیگر، ریوز تایید کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم بتمن قرار است از ماه سپتامبر (شهریور یا مهر) از سر گرفته شود. ترنس وینتر، سازنده سریال Boardwalk Empire (امپراتوری بوردواک)، نویسنده سریال The Sopranos (سوپرانوز) و نویسنده فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت)، وظیفه ساخت و نوشتن فیلمنامه سریال Batman را بر عهده دارد و به‌همراه مت ریوز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این پروژه حضور خواهد داشت.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده