نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۵

اولین تصاویر رسمی فیلم The Devil All the Time منتشر شد

نتفلیکس سرانجام اولین تصاویر رسمی فیلم The Devil All the Time را منتشر کرد که در آن شاهد حضور تام هالند و رابرت پتینسون هستیم.

ماه گذشته بود که شبکه نت‌ فلیکس تاریخ انتشار فیلم The Devil All the Time (همیشه شیطان) را تایید و اعلام کرد که براساس آن، این فیلم ترسناک قرار است در روز چهارشنبه، ۱۶ سپتامبر امسال (۲۶ شهریور) منتشر شود. حال طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی این فیلم مورد انتظار و پر ستاره منتشر شده است. شبکه نتفلیکس امروز اولین تصاویر رسمی فیلم The Devil All the Time را منتشر کرده که شاهد حضور تقریبا اکثر بازیگران اصلی این فیلم هستیم که درواقع نقش متفاوتی را نسبت به نقش‌های گذشته خود در این فیلم بر عهده خواهند داشت و شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

تام هالند، رابرت پتینسون، میا واشیکوفسکا، الیزا اسکنلن، بیل اسکارشگورد، سباستین استن، رایلی کیو، جیسون کلارک، هیلی بنت، هری ملینگ، پوکی لافارج، داگلاس هاج، ابی گلاور و گیون شارپ، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Devil All the Time حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام اثر دونالد ری پولاک است و آنتونیو کمپوس وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است.

اتفاقات فیلم The Devil All the Time بین پایان جنگ جهانی دوم و جنگ ویتنام جریان دارد که قرار است یک روایت داستانی غیر خطی در مورد افراد مختلفی که از حضور در جنگ آسیب دیده و از جنایاتی که در آن شده رنج‌ می‌برند، را دنبال کند. علاوه‌بر کارگردانی، کمپوس به‌همراه پائولو کمپوس وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم ترسناک و پر ستاره جدید شبکه نتفلیکس را نیز بر عهده داشته است. جیک جیلنهال، ریوا مارکر، رندال پوستر، مکس برن، آنی مارتر و جیکوب جفکی، به‌عنوان تهیه کننده در فیلم The Devil All the Time حضور دارند. 

اتفاقات فیلم The Devil All the Time در محلی به نام ناکم استیف در ایالت اوهایو، که یک جنگل دور افتاده و فراموش شده است و طوفانی از ایمان، خشونت و رستگاری در آن به راه خواهد افتاد، جریان دارد. ویلارد راسل که از نجات زندگی همسر در حال مرگش ناامید شده، شروع به مناجات، فداکاری و قربانی کردن می‌کند. پسر او که آروین نام دارد و شخصیت اصلی داستان نیز خواهد بود، از یک پسر بچه مدرسه‌ای که همواره قلدرهای آن در حال زور گفتن به او هستند، در حال تبدیل شدن به مردی است که می‌داند درست در چه زمانی باید دست به کار شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده