نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹

نتفلیکس به دنبال خرید حق پخش فیلم The Trial of the Chicago 7 است

نتفلیکس در حال مذاکره با پارامونت برای خرید حق پخش فیلم The Trial of the Chicago 7 به کارگردانی آرون سورکین است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس ممکن است به‌زودی حق پخش فیلم دیگری از شرکت پارامونت پیکچرز را خریداری کند. شبکه نتفلیکس در حال مذاکره برای بستن قرارداد و دریافت حق پخش جهانی فیلم The Trial of the Chicago 7 (محاکمه‌ی ۷ شیکاگویی) است. این فیلم براساس داستان Chicago Seven (هفت شیکاگویی) در دست ساخت است که داستان یک گروه هفت نفره از متهمان را دنبال می‌کند که توسط دولت فدرال به توطئه، تحریک به شورش و سایر اتهامات مرتبط با فعالیت‌های ضد جنگ ویتنام و همچنین اعتراضات ضد فرهنگی به مناسبت کنوانسیون ملی دموکراتیک که در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی در سال ۱۹۶۸ برگزار شد، متهم شده‌اند.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Trial of the Chicago 7 بر عهده آرون سورکین، نویسنده برنده جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Social Network (شبکه اجتماعی) بوده است. پس از فیلم Molly's Game (بازی مالی)، این فیلم دومین تجربه کارگردانی سورکین است. ساشا بارون کوهن، ادی ردمین، یحیی عبدالمتین دوم، جرمی استرانگ، جوزف گوردون لویت، الکس شارپ، ویلیام هرت، توماس میدلتیچ، مایکل کیتون و مارک رایلنس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Trial of the Chicago 7 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Trial of the Chicago 7

اکران محدود فیلم The Trial of the Chicago 7 طبق برنامه اصلی پارامونت از تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد و اکران گسترده این فیلم برای تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ۱۳۹۹) در نظر گرفته شده است. در صورت اینکه Netflix حق پخش این فیلم را دریافت کند، فیلم محاکمه‌ی ۷ شیکاگویی به یکی دیگر از آثار این سرویس استریم با شانس حضور در فصل جوایز تبدیل خواهد شد. فیلم Mank (منک) به‌کارگردانی دیوید فینچر، فیلم White Tiger (ببر سفید)، فیلم Hillbilly Elegy (مرثیه هیل‌بیلی) به‌کارگردانی ران هاوارد و فیلم Ma Rainey’s Black Bottom از جمله این آثار هستند.

در حال حاضر نتفلیکس دارای یک فیلم با شانس بالا در فصل جوایز نیز است و مدتی پیش فیلم Da 5 Bloods به‌کارگردانی اسپایک لی، از این سرویس استریم منتشر شد و نقدها و تحسین‌های زیادی از منتقدان را دریافت کرده است. نتفلیکس پیش از این حق پخش فیلم The Lovebirds (لاوبردز) را از پارامونت خریداری کرده بود.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده