نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۱

ساخت سریال Star Trek: Strange New Worlds تایید شد

شبکه CBS All Access از ساخت سریال دیگری در دنیای استار ترک خبر داد و ساخت سریال Star Trek: Strange New Worlds را تایید کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت اسپین آف دیگری از دنیای سریال Star Trek (پیشتازان فضا) تایید شده است. این سریال قرار است Strange New Worlds نام داشته باشد و در این سریال بار دیگر به سفینه فضایی انترپرایز (Enterprise) باز خواهیم گشت و تمرکز این سریال قرار است روی کاپیتان پایک با بازی انسون مونت، نامبر وان با بازی ربکا رومین و اسپاک با بازی اتان پک باشد. درواقع پیش از این در فصل دوم سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: دیسکاوری) شاهد معرفی این سه بازیگر بودیم و حال قرار است آن‌ها صاحب سریال مستقل خود شوند. سریال Star Trek: Strange New Worlds قرار است از شبکه CBS All Access منتشر شود و در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی شاهد انتشار آن خواهیم بود.

 Star Trek: Strange New Worlds

سریال Star Trek: Discovery اولین سریال دنیای جدید و فعلی استار ترک است که هنوز مشخص نیست اتفاقات Strange New Worlds با دیسکاوری ارتباط خواهد داشت یا خیر، اما فصل سوم سریال Star Trek: Discovery قرار است طی سال ۲۰۲۰ منتشر شود که هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. سریال Star Trek: Picard (پیشتازان فضا: پیکارد) دیگر سریال دنیای پیشتازان فضا است که مدتی پیش فصل اول آن از CBS All Access و آمازون منتشر شد و این سریال نیز برای فصل دوم تمدید شده است. همچنین صحبت‌هایی مبنی بر احتمال ساخت اسپین‌آف شخصیت کاپیتان فیلیپا جورجیو با بازی میشل یئو، نیز شنیده می‌شود که در حال حاضر خبر بیشتری در مورد آن منتشر نشده است.

علاوه‌بر این، دان هیگمن و کوین هیگمن که پیش از این در نوشتن داستان انیمیشن The Lego Movie (فیلم لگو) و انیمیشن The Lego Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو) نقش داشته‌اند، وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Star Trek را برای شبکه نیکلودین بر عهده دارند. همچنین انیمیشن Star Trek: Lower Decks که یک انیمیشن بزرگسالانه است، برای CBS All Access در دست ساخت است که طی امسال منتشر خواهد شد. آکیوا گلدزمن وظیفه نوشتن قسمت ابتدایی سریال Star Trek: Strange New Worlds را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه الکس کورتزمن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور خواهد داشت.


منبع CNET
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده