نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۱

سیامک انصاری و جواد رضویان سریال نیوجرسی را خواهند ساخت

سیامک انصاری و جواد رضویان در مقام کارگردان سریال نیوجرسی را برای تلویزیون خواهند ساخت.

مدتی پیش علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما خبر از ساخت سریالی نود قسمتی به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان داد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ سیامک انصاری و جواد رضویان سریال تلویزیونی «نیوجرسی» را کارگردانی خواهند کرد. این خبر را مهدی فرجی در مقام تهیه‌کننده «نیوجرسی» اعلام کرده است. جواد رضویان پیش از این اعلام کرده است که سریال «نیوجرسی» در چهار فصل تولید خواهد شد. او همچنین اعلام کرده بود که خود او و سیامک انصاری احتمالا در این سریال حضور خواهند داشت. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، سریال «نیوجرسی» در ۹۰ قسمت تولید خواهد شد. خلاصه داستان سریال «نیوجرسی» به شرح زیر آمده است.

داستان سریال طنز «نیوجرسی» درباره دو باجناق است که در شهرداری کار می‌کنند و باید سراغ مکانی بروند تا بلوک‌های سیمانی را برای عدم ورود بگذارند.

جواد رضویان

سیامک انصاری از بازیگران مشهور تلویزیون است که در سریال‌های «نقطه چین»، «پاورچین»، «جایزه بزرگ»، «مرد هزار چهره»، «مرد دو هزار چهره»، «شب‌های برره»، «قهوه تلخ» و فیلم‌های «ساعت ۵ عصر» و «خرگیوش» بازی کرده است. جواد رضویان بازیگر ایرانی است که در سریال‌های «مجید دلبندم»، «پاورچین»، «جایزه بزرگ»، «قرارگاه مسکونی»، «چارخونه»،‌ «مهمانان ویژه»، «خروس» و «در حاشیه» بازی کرده است. او اخیرا فیلم سینمایی «زهرمار» را با بازی سیامک انصاری ساخته است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده