نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰

استیون گراهام به بازیگران فصل ششم سریال Peaky Blinders پیوست

استیون گراهام، بازیگر فیلم «مرد ایرلندی» برای نقش‌آفرینی در فصل ششم سریال Peaky Blinders شبکه‌ی BBC انتخاب شد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که استیون گراهام، بازیگر فیلم The Irishman (مرد ایرلندی) و سریال Boardwalk Empire (امپراتوری بوردواک) به بازیگران فصل ششم سریال موفق Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) شبکه‌ی BBC پیوسته است و به محض آغاز مراحل تولید جلوی دوربین خواهد رفت. با اینکه اطلاعاتی از نقش گراهام در دست نیست، اما این هنرپیشه‌ی بریتانیایی در پادکست Pound For Pound اعلام کرد:

من قرار بود کار در سریال Peaky Blinders را آغاز کنم، اما تولید آن تا زمانی نامعلوم به تعویق افتاد. نماینده‌ی من زمان زیادی را برای تحقق این امر صرف کرد.

وقایع سریال Peaky Blinders در خیابان‌های بی‌قانون بیرمنگام جریان دارد و تحول تدریجی توماس شلبی، رهبر پیکی بلایندرز، از یک جنایتکار خیابانی به تاجری موجه و عضو پارلمان را به نمایش در می‌آورد. در فصل ششم، جهان بر اثر مواجهه با بحران مالی سال ۱۹۲۹ غرق در آشفتگی می‌شود. زمانی‌که توماس شلبی به سیاستمداری پرجذبه با تفکرات بزرگ برای بریتانیا نزدیک می‌شود، به این نتیجه می‌رسد که عکس‌العمل و اعمالش نه‌تنها روی آینده‌ی خانواده‌ی شلبی، بلکه روی کل کشور تاثیر می‌گذارد. در فصل پنجم زمانی‌که خانواده‌ی شلبی با سقوط بازار بورس دست‌وپنجه نرم می‌کنند، توماس متوجه تهدید جدیدی بر سر راه خود از سوی اعضای جوان خانواده و رقبای فاشیستش می‌شود.

کیلین مورفی (بازیگر فیلم The Dark Knight Rises) در نقش توماس شلبی، هلن مک‌کروری (بازیگر فیلم Skyfall) درنقش پالی گری، پل اندرسون (بازیگر فیلم The Revenant) در نقش آرتور شلبی، سوفی راندل (بازیگر سریال Bodyguard) درنقش آیدا شلبی، بنجامین صفنیا (بازیگر سریال Crucial Tales) در نقش ارمیا عیسی، آنیا تیلور-جوی (بازیگر فیلم The Witch) در نقش جینا گری، برایان گلیسون (بازیگر فیلم Phantom Thread) در نقش جیمی مک‌کاورن، نیل مسکل (بازیگر فیلم In Darkness) در نقش وینستون چرچیل، کیت دیکی (بازیگر فیلم The Witch) در نقش مادر سرپرست و کوسمو جارویس (بازیگر فیلم Lady Macbeth) در نقش بارنی از بازیگرانی هستند که در فصل ششم سریال «پیکی بلایندرز» به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت. این سریال توسط استیون نایت ساخته شده است و دو شرکت تایگر اَسپکت و کارین منداباخ پروداکشنز وظیفه‌ی تولید آن را برعهده دارند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده