نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳

دیزنی در حال حاضر برنامه‌ای برای عقب انداختن اکران فیلم Black Widow ندارد

به‌تازگی شایعات منتشر شده مبنی بر احتمال عقب افتادن اکران فیلم Black Widow به‌خاطر شیوع ویروس کرونا رد شده است.

به‌تازگی اکران فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیستبه‌خاطر شیوع ویروس کرونا تا ۷ ماه عقب افتاده است که این موضوع باعث ایجاد خبرها و شایعات متعددی در مورد احتمال عقب افتادن اکران بقیه فیلم‌ها شده است. یکی از این فیلم‌ها که شایعات زیادی در مورد آن منتشر شده بود، فیلم Black Widow (بلک ویدو) با بازی اسکارلت جوهانسون، است که برخی نگران عقب افتادن اکران فیلم هستند و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این شایعات در حال حاضر رد شده‌اند. ددلاین تایید کرد که والت دیزنی در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تغییر تاریخ اکران فیلم بلک ویدو ندارد و این فیلم همچنان قرار است در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران شود.

طبق شایعات منتشر شده، به علت شیوع ویروس کرونا اکران فیلم Black Widow تا پاییز سال ۲۰۲۰ عقب خواهد افتاد و دیزنی در نظر دارد که این فیلم را در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) اکران کند. همچنین براساس این شایعه فیلم The Eternals (اترنالز)، دیگر فیلم دنیای سینمایی مارول که قرار است در این تاریخ اکران شود، اکنون اکران آن تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده که براساس گزارش ددلاین، دیزنی فعلا چنین برنامه‌ای ندارد و قرار نیست تغییری در اکران هیچ یک از فیلم‌های خود ایجاد کند.

فیلم Black Widow

بااین‌حال، دیزنی مانند بقیه استودیوها همچنان وضعیت موجود را بررسی خواهد کرد و ممکن است در آینده نظر استودیو در این رابطه تغییر کند. همچنین یونیورسال پیکچرز نیز طبق برنامه فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشمگین 9) را در تاریخ اعلام شده منتشر خواهد کرد و شرکت برادران وارنر نیز فعلا برنامه‌ای برای تغییر تاریخ اکران فیلم اکشن Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌ انگیز 1984) و انیمیشن Scoob (اسکوب) ندارد. صد البته این موضوع خیلی هم عجیب نیست؛ چرا که سینماها آمریکا تاکنون به‌خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل نشده و همچنین تعداد مراجعه‌کنندگان به سینما نیز همچنان بالا است و این موضوع باعث عدم تماشای فیلم در سینماها نشده است.

در هر حال گسترش ویروس کرونا ممکن است همه چیز را تغییر دهد، اما بدون شک عملکرد فیلم‌های ماه مارس احتمالا می‌تواند روی تصمیمات آینده استودیوها تاثیر بیشتری بگذارد و باید دید این فیلم‌ها به‌خاطر ویروس کرونا با افت و کاهش فروش مواجه خواهند شد یا این ویروس قرار نیست مردم را از سینماها دور کند.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده