// پنجشنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱

مکس بالدری به بازیگران سریال The Lord of the Rings پیوست

مکسیم بالدری، بازیگر سریال «سالیان سال» برای ایفای یکی از نقش‌های کلیدی به سریال The Lord of the Rings شبکه‌ی آمازون پیوست.

مکسیم الکساندر بالدری، بازیگر سریال Years and Years (سالیان سال) قراردادی را برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) شبکه‌ی آمازون امضا کرد. پاییز امسال شایعاتی از پیوستن بالدری به سریال «ارباب حلقه‌ها» به گوش می‌رسید، اما این بازیگر بریتانیایی در آن زمان قراردادی برای این نمایش نداشت و براین‌اساس نامش در میان فهرست ۱۵ بازیگر معرفی‌شده‌ی سریال دیده نمی‌شد. البته ورنون سندرز، رئیس بخش برنامه‌های تلویزیونی آمازون، در آن زمان گفته بود که «هنوز چند نقش کلیدی برای بازیگری داریم». انتظار می‌رود که مکس بالدری یکی از این نقش‌های کلیدی سریال را ایفا کند و قرارداد این بازیگر نیز به‌تازگی نهایی شده است.

The Lord of the Rings / ارباب حلقه‌ها

علاوه‌برمکس بالدری، رابرت آرمایو، اووین آرتور، نازنین بنیادی، تام باج، مورفید کلارک، اسماعیل کروز کوردووا، اما هوروت، مارکلا کاونا، جوزف ماول، تایرو موهافدین، سوفیا ناموِت، مگان ریچاردز، دیلان اسمیت، چارلی ویکرز و دنیل ویمن نیز در سریال The Lord of the Rings نقش‌آفرینی می‌کنند. این اقتباس گسترده از رمان‌های فانتزی جی. آر. آر. تالکین پیش از آغاز مراحل تولید فصل اول در نیوزلند برای فصل دوم نیز تمدید شده است. این اقتباس تلوزیونی که وقایع آن در «سرزمین میانه» اتفاق می‌افتد، داستان‌هابی پیش از رمان The Fellowship of the Ring (یاران حلقه) را روایت می‌کند.

سکان هدایت سریال The Lord of the Rings در دستان جی.دی. پین، پاتریک مک‌کی و جی.ای. بایونا است. پین و مک‌کی به‌عنوان شورانر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال «ارباب حلقه‌ها» نیز فعالیت می‌کنند و بایونا دو قسمت اول سریال را کارگردانی کرده است و به‌عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی اثر شناخته می‌شود. از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی سریال The Lord of the Rings نیز می‌توان به بلین آرتینزا، لیندزی وبر، بروس ریچموند، جین کلی، شارون تال ایگادو، جنیفر هاتچیسون، جیسون کیهیل و جاستین دوبل اشاره کرد. مکس بالدری در سریال «سالیان سال» شبکه‌های بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او نقش کاراکتر ویکتور را ایفا کرده است و نقش‌آفرینی در سریال‌های Doctor Who (دکتر هو) و Strike Back: Vendetta (حمله‌ی متقابل: وندتا) و البته فیلم Last Christmas (کریسمس پیشین) را در کارنامه دارد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده