نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۱

انیمیشن کوتاه The Simpsons همراه با انیمیشن Onward نمایش داده می‌شود

به‌تازگی اعلام شده که پیش از نمایش انیمیشن Onward در سینماها، قرار است انیمیشن کوتاه The Simpsons به‌صورت اختصاصی پخش شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، قرار است پیش از نمایش انیمیشن Onward (به پیش) در سینماها، یک انیمیشن کوتاه نمایش داده شود، اما این اثر توسط استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار تولید نشده است. صفحه رسمی سریال The Simpsons (سیمپسون‌ها) در توییتر با انتشار تصویری از انیمیشن کوتاه Playdate with Destiny رونمایی کرد که این انیمیشن قرار است پیش از نمایش انیمیشن Onward در سالن‌های سینما به‌صورت اختصاصی نمایش داده شود. تمرکز این انیمیشن کوتاه روی شخصیت مگی سیمپسون است، اما حضور دیگر شخصیت‌های دنیای سیمپسون مثل هومر، مارج، بارت و لیزا تایید و اعلام نشده است و در حال حاضر تنها می‌دانیم که شخصیت مگی در انیمیشن کوتاه Playdate with Destiny با شخصی مرموز و ناشناس حضور دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید: 

انیمیشن کوتاه Playdate with Destiny

این برای اولین‌بار نیست که یک انیمیشن کوتاه که به شرکت پیکسار تعلق ندارد، پیش از نمایش یک انیمیشن این استودیو در سینماها نمایش داده می‌شود. پیش از این در سال ۲۰۱۷ بود که انیمیشن کوتاه Olaf's Frozen Adventure پیش از نمایش انیمیشن Coco (کوکو) در سینماها پخش شد که البته زمان طولانی این انیمیشن با انتقادات زیادی همراه بود و صد البته پخش یک انیمیشن کوتاه از دنیای انیمیشن Frozen (فروزن) پیش از یک انیمیشن پیکسار تا حد زیادی برای تماشاگران عجیب و غیر منتظره بود. در حال حاضر والت دیزنی پس از خرید بخش سینما و تلویزیون فاکس قرن بیستم، مالک مجموعه انیمیشن The Simpsons است و تمامی قسمت‌های آن را در سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر کرده و بدون شک این مجموعه بزرگ‌تر از بیشتر آثار دیزنی و پیکسار به حساب می‌آید.

هنوز برنامه دیزنی برای انیمیشن The Simpsons روشن نیست، اما بدون شک آن‌ها به‌دنبال استفاده از این مجموعه هستند و انیمیشن Playdate with Destiny یکی از این تلاش‌ها می‌تواند باشد که با اینکه پیش از نیز انیمیشن‌های کوتاهی از این مجموعه منتشر شده بود، اما پخش آن پیش از نمایش یک انیمیشن پیکسار در سینماها بی‌سابقه بوده است. همچنین سریال The Simpsons قرار است یک کراس‌اور با دنیای سینمایی مارول داشته باشد که این قسمت بامداد فردا از شبکه فاکس منتشر خواهد شد. در این قسمت قرار است شاهد حضور کوین فایگی، رئیس مارول استودیو و برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی)، به‌عنوان بازیگر و صداپیشه مهمان باشیم.

انیمیشن Onward

کریس پرت در نقش بارلی، تام هالند در نقش ایان، جولیا لوئی درایفوس و اکتاویا اسپنسر، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Onward حضور دارند و به صداپیشگی شخصیت‌های آن می‌پردازند. این انیمیشن قرار است جمعه این هفته روی پرده‌های سینما برود که نقدهای مثبتی نیز از منتقدان توانسته دریافت کند.


منبع TheVerge
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده