نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

مت ریوز با انتشار تصویری از شروع رسمی فیلمبرداری فیلم The Batman خبر داد

مت ریوز، کارگردان فیلم The Batman، با انتشار تصویری از شروع رسمی مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار خبر داده است.

ماه گذشته بود که تصاویری از لندن منتشر شد که براساس آن، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم The Batman (بتمن) در این شهر آغاز شده است، اما تاکنون شخص رسمی این موضوع را تایید نکرده بود. حال طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Batman رسما آغاز شده است. مت ریوز، کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم بتمن، با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که مراحل فیلمبرداری فیلم The Batman رسما آغاز شده و او تصویری از اولین روز فیلمبرداری این فیلم از دنیای DC (دی سی) را منتشر کرده است. در این تصویر شاهد قرار گرفتن کلاکت فیلمبرداری روی یک مبل هستیم که نام ریوز به‌عنوان کارگردان و گرگ فریزر با سابقه فیلمبرداری فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) و فیلم Dune (تل ماسه)، به‌عنوان فیلمبردار روی آن هستیم و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

تصویر پشت صحنه فیلم The Batman

در این تصویر، علاوه‌بر اینکه نشان می‌دهد مراحل فیلمبرداری از روز گذشته رسما آغاز شده و همچنین نام رسمی فیلم نیز مشخص است، به‌نظر می‌رسد که این صندلی در املاک وین قرار داشته باشد که قابل انتظار است که در این صحنه رابرت پتینسون، بازیگر نقش بروس وین نیز حضور داشته باشد. با اینکه فیلم The Batman قرار است یک ریبوت باشد، اما وجود صحنه‌های مشابه غیر قابل اجتناب است و می‌توان امیدوار بود که در آینده تصاویر بیشتری از پشت صحنه فیلمبرداری این فیلم که می‌تواند حاوی اطلاعات خوبی از فیلم باشد، منتشر شود. همچنین با توجه به تصویر منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که مراحل فیلمبرداری قسمت جدید فیلم بتمن به‌صورت آزمایشی در ماه گذشته آغاز شده بود. 

فیلم The Batman به‌کارگردانی مت ریوز، برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. علاوه‌بر پتینسون، زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل (کت‌وومن)، جفری رایت در نقش کمیسر جیمز گوردون، پل دینو در نقش ادوارد نیگما (ریدلر)، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث، کالین فارل در نقش پنگوئن، پیتر سارسگارد در نقش هاروی دنت (دو چهره)، جان تورتورو در نقش کارماین فالکون و جیمی لاوسون، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Batman تایید و اعلام شده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده