نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹

سریال Better Call Saul برای فصل ششم و پایانی تمدید شد

شبکه AMC از تمدید سریال Better Call Saul برای فصل ششم خبر داد که قرار است فصل پایانی آن نیز باشد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) به پایان خود نزدیک شده است. شبکه AMC اعلام کرد که مجموعه پیش درآمد سریال Breaking Bad (برکینگ بد) برای فصل ششم تمدید شده که خبر بد برای طرفداران مجموعه این است که فصل ششم قرار است فصل پایانی سریال باشد. علاوه‌بر دادن چراغ سبز به ساخت فصل ششم، شبکه AMC تایید کرد که فصل پایانی سریال Better Call Saul قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود و مراحل فیلمبرداری و تولید سریال بهتره با ساول تماس بگیری طی امسال آغاز خواهد شد. همچنین فصل ششم این سریال قرار است در ۱۳ قسمت تولید شود که در مقایسه با ۵ فصل گذشته که در ۱۰ قسمت تولید شده بودند، فصل پایانی قرار است طولانی‌ترین فصل سریال Better Call Saul باشد. 

 Better Call Saul

پخش فصل پنجم سریال Better Call Saul با پخش دو قسمت پشت سرهم در دو شب آغاز خواهد شد که قسمت اول در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۲۰ (۴ اسفند ۱۳۹۸) و قسمت دوم در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۰ (۵ اسفند ۱۳۹۸) از شبکه AMC منتشر می‌شود. باب ادنکیرک در نقش جیمی مک‌گیل، جاناتان بنکس در نقش مایک ارمنترات، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش گاس فرینگ، مایکل ماندو در نقش ناچو، ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر و تونی دالتون در نقش لالو، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پنجم سریال Better Call Saul حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند چهار فصل گذشته، وظیفه ساخت فصل پنجم این سریال بر عهده وینس گیلیگان و پتر گولد بوده که برای ساخت فصل ششم نیز باز خواهند گشت.

قسمت‌های بعدی فصل پنجم سریال Better Call Saul نیز قرار است به‌صورت هفتگی در بامداد روز سه شنبه از شبکه AMC منتشر شود. همچنین ماه مهر امسال فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie (ال کامینو: فیلم برکینگ بد) منتشر شد که در هفته اول انتشار بیش از ۲۵ میلیون بار توسط بینندگان شبکه نتفلیکس تماشا شده است. همچنین شما می‌توانید نقد فیلم Breaking Bad را در اینجا مطالعه کنید.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده