نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

سریال The Simpsons قرار نیست به این زودی به پایان برسد

آل جین، تهیه کننده و نویسنده سریال The Simpsons خبرهای منتشر شده مبنی بر اتمام این سریال انیمیشنی را تکذیب کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال The Simpsons (سیمپسون‌ها) قرار نیست به این زودی به کار خودش پایان دهد. به‌تازگی دنی الفمن، آهنگساز این انیمیشن سریالی در مصاحبه با پادکست BigReviewski، تایید کرد که این سریال انیمیشنی به‌زودی قرار است به کار خودش پایان دهد و دیگر قرار نیست شاهد بازگشت سیمپسون ها باشیم. او در این مصاحبه گفت:

طبق چیزی که شنیدم، سریال در حال به پایان رسیدن است. من دقیقا نمی‌دانم این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد، اما شنیده‌ام که این آخرین سال آن است.

The Simpsons

در ادامه و پس از این مصاحبه، آل جین، تهیه کننده و نویسنده انیمیشن The Simpsons به این خبر واکنش نشان داد و با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود در توییتر گفت که این خبر درست نیست. بااین حال،‌ او اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشت و تنها می‌دانیم که برخلاف گفته‌های الفمن، قرار نیست به این زودی شاهد به پایان رسیدن تولید و پخش این سریال انیمیشنی بسیار محبوب باشیم. در بهمن ماه سال گذشته نیز سریال The Simpsons برای فصل ۳۱ و ۳۲ام تمدید شد و بدین ترتیب تعداد قسمت‌های این سریال تا ۷۱۳ قسمت احتمالا افزایش خواهد یافت. این اولین تمدید این انیمیشن سریالی است که از زمان خرید فاکس قرن بیستم توسط والت دیزنی انجام شده و همچنین شاهد انتشار انیمیشن The Simpsons از سرویس استریم دیزنی پلاس نیز بوده‌ایم که مورد توجه نیز قرار گرفته است.

پخش فصل ۳۱ام سریال The Simpsons نیز از شهریور ماه امسال آغاز شده و در یک قسمت از آن قرار است شاهد حضور کوین فایگی، رئیس مارول استودیو و برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی)، به‌عنوان بازیگر و صداپیشه مهمان باشیم. فایگی و جو و آنتونی روسو قرار است در قسمت Bart and the Bad Guy حضور داشته باشند که این قسمت در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۲۰ (۴ اسفند ۱۳۹۸) از شبکه فاکس منتشر خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که پخش فصل ۳۲ام انیمیشن The Simpsons نیز از سال ۲۰۲۰ آغاز شود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده