نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

اولین تصویر تام هالند در فیلم Cherry منتشر شد

به‌تازگی اولین تصویر رسمی فیلم Cherry، جدیدترین فیلم برادران روسو منتشر شده که در این تصویر شاهد حضور متفاوت تام هالند هستیم.

از ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Cherry (چری) رسما آغاز شد. این فیلم در واقع جدیدترین فیلم جو و آنتونی روسو است که پس از کارگردانی فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) که پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان نیز شده است، تصمیم گرفته‌اند تا فیلمی متفاوت را در خارج از دنیای ابرقهرمانی، مارول و بلاک‌باستری تولید و منتشر کنند. همچنین تام هالند، بازیگر نقش پیتر پارکر ملقب به مرد عنکبوتی، قرار است نقش اصلی فیلم چری را بازی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی فیلم Cherry منتشر شده است. تام هالند به‌تازگی اولین تصویر رسمی این فیلم را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده که در این تصویر شاهد حضور او هستیم که اسلحه به دست دارد و ظاهرا در حال سرقت از بانک است. علاوه‌بر موهای کوتاه شده، شاهد چشم‌های گود رفته هالند نیز هستیم که این موضوع در واقع ارتباط به اعتیاد شخصیت او در فیلم دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

تام هالند در فیلم Cherry

فیلم Cherry داستان واقعی یک پزشک سابق ارتش آمریکا به‌ناک نیکو واکر با بازی تام هالند را روایت می‌کند که در واقع او کتاب زندگینامه خود را نوشته است. واکر پس از بازگشت از عراق و خدمت به ارتش آمریکا در این کشور، دچار بیماری و اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و در ادامه تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد و این چیزی است که باعث علاقه‌مندی برادران روسو به ساخت این فیلم شده است. علاوه‌بر هالند، سی‌یرا براوو در نقش امیلی، بیل اسکارشگورد، جک رینور، فارست گودلاک، کایل هاروی، جف والبرگ و مایکل گاندولفینی، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Cherry حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Cherry قرار است در سال ۲۰۲۰ منتشر شود و در حال حاضر برادران روسو در حال مذاکره با چندین ناشر هستند که شانس نتفلیکس بیش از دیگر کمپانی‌ها عنوان شده است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده