نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷

اولین پوستر فیلم No Time to Die با بازی دنیل کریگ منتشر شد

به مناسبت روز جیمز باند، شرکت یونیورسال پیکچرز اولین پوستر رسمی فیلم No Time to Die با بازی دنیل کریگ را منتشر کرده است. 

از ماه خرداد امسال بود که مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) در جامائیکا آغاز شد که تا به امروز مراحل فیلمبرداری فیلم در جامائیکا و ایتالیا به پایان رسیده و هنوز در استودیوی فیلمسازی پاین وود در بریتانیا ادامه دارد. همچنین در اواخر ماه مرداد امسال اعلام شد که قسمت جدید فیلم James Bond (جیمز باند) قرار است با نام No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) اکران شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر رسمی این فیلم اکشن و جاسوسی مورد انتظار منتشر شده است. امروز روز مجموعه 007 و شخصیت محبوب جیمز باند بود و به همین منظور یونیورسال پیکچرز اولین پوستر رسمی فیلم No Time to Die را منتشر کرده که در این پوستر تنها شاهد حضور دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز باند هستیم که در حال حاضر قرار است آخرین حضور او در این نقش باشد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

 اولین پوستر رسمی فیلم No Time to Die با بازی دنیل کریگ

دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، کریستوفر والتس، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم No Time to Die حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. قسمت جدید 007 داستان جیمز باندی را دنبال می‌کند در حال خدمت نیست و او در حال لذت بردن از زندگی شخصی خود در جامائیکا است که در ادامه فلیکس لیتر، دوست قدیمی او، از جیمز باند درخواست کمک می‌کند. او به باند ماموریتی می‌دهد که باید یک دانشمند دزدیده شده را نجات دهد که یک گروه تبهکار به‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار پیشرفته است که نقش شرور و منفی اصلی این فیلم بر عهده ملک خواهد بود.

فیلم No Time to Die قرار است در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹) اکران شود. کری فوکوناگا، کارگردان فصل اول سریال True Detective (کاراگاه حقیقی)، وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم James Bond را براساس فیلمنامه‌ای از نیل پرویس، رابرت وید، اسکات زد برنس و فیبی والر-بریج، بر عهده دارد


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده