نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹

همبازی شدن لوک میچل با مایکل بی جردن در فیلم Without Remorse

لوک میچل، بازیگر سریال Agents of S.H.I.E.L.D، در فیلم Without Remorse شرکت پارامونت پیکچرز، همبازی مایکل بی جردن و جیمی بل خواهد شد.

طبق گزارش سایت خبری دِدلاین، لوک میچل، بازیگر استرالیایی که با ایفای نقش در سریال Home and Away (خانه و دوری) این کشور نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت، بازیگر نقش مقابل مایکل بی جردن در فیلم Without Remorse شرکت پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) خواهد بود. لوک میچل برای ایفای نقش شخصیت رودی در نظر گرفته شده است که شخصیت جان کلارک وی را عضوی از تیم خود کرده است؛ مایکل بی. جردن نقش شخصیت جان کلارک را بر عهده دارد که در ۱۷ رمان از تام کلنسی حضور داشته است و بیشتر به‌عنوان شخصیت دوم در مجموعه Jack Ryan (جک رایان) شاهد حضور او بودیم و او در رمان Without Remorse نقش اصلی را بر عهده دارد. او در این رمان، در جنگ ویتنام در نیروی دریایی آمریکا خدمت می‌کند و به‌ دنبال آن در رمان Rainbow Six، او در بخش نیروهای ضدتروریستی چند ملیتی خدمت خواهد کرد. فیلم Without Remorse به‌ منشأ داستان جان کلارک خواهد پرداخت.

michael b jordan

فیلم‌هایی براساس رمان Rainbow Six و Without Remorse (که پیش درآمد رمان Rainbow Six است) در دست ساخت است و مایکل بی جردن، بازیگر فیلم Black Panther (بلک پنتر) نیز قرار است نقش جان کلارک را در این فیلم‌ها بازی کند. پارامونت پیکچرز در نظر دارد در ابتدا فیلم Without Remorse را تولید و اکران کند و در ادامه فیلم Rainbow Six ساخته می‌شود و روی پردهٔ سینما می‌رود.

چندی پیش حضور جیمی بل نیز در فیلم جدید شرکت پارامونت پیکچرز اعلام شد و بل نقش شخصیتی به‌نام رابرت ریتر را بر عهده دارد و او معاون رئیس عملیات سازمان CIA است. این شخصیت در دنیای کلنسی یکی از شخصیت‌های اصلی بوده و شاهد حضور او در چندین نسخه از رمان‌های آن بودیم. جیمی بل برای بازی در فیلم Billy Elliot (بیلی الیوت) جایزه بهترین بازیگر از جوایز بفتا را دریافت کرده بود و طی این سال‌ها شاهد حضور او در فیلم‌هایی چون فیلم King Kong (کینگ کونگ)، فیلم Jumper (جامپر)، فیلم Snowpiercer (برف‌شکن)، فیلم Skin (اسکین) و فیلم Rocketman (راکت‌من) نیز بودیم.

استفانو سولیما، کارگردانی فیلم Without Remorse را بر عهده دارد؛ سولیما سابقه کارگردانی سریال جنایی و درام Gomorra (گومورا)، محصول کشور ایتالیا را در کارنامهٔ کاری خود دارد. این فیلمساز ایتالیایی با ساخت فیلم هیجانی و جنایی Sicario: Day of the Soldado (سیکاریو: روز سولدادو) در هالیوود کار خود را آغاز کرد؛ فیلمی که نتوانست موفقیت فیلم ابتدایی این مجموعه را تکرار کند و در گیشه نیز موفق نبود و با بودجهٔ ساخت ۴۵ میلیون دلاری، فروشی ۷۶ میلیون دلاری در گیشه داشت. در حال حاضر فیلمنامه فیلم Without Remorse توسط تیلور شریدان که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم Sicario (سیکاریو)، فیلم تحسین‌شده Hell or High Water (اگر سنگ از آسمان ببارد) و کارگردانی فیلم Wind River (رودخانه ویند) شناخته می‌شود، در حال بازنویسی است.

فیلم Without Remorse برای اکران در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده