نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶

فیلم News of the World با بازی تام هنکس در کریسمس سال 2020 اکران می‌شود

یونیورسال پیکچرز سرانجام تاریخ اکران فیلم News of the World با بازی تام هنکس و به کارگردانی پل گرینگرس را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم News of the World (اخبار جهان) تایید و اعلام شد که این فیلم قرار است در کریسمس سال ۲۰۲۰ اکران شود. شرکت یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. تام هنکس، بازیگر فیلم The Post (پست) نقش اصلی این فیلم را بازی خواهد کرد و پل گرینگرس، کارگردان فیلم Jason Bourne (جیسون بورن)، نیز کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. این فیلم براساس یک رمان به همین نام اثر پولت جیلس که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، ساخته می‌شود. لوک دیویس، نویسنده نامزد جایزه اسکار برای فیلم Lion (شیر)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم News of the World را بر عهده دارد. مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم احتمالا به‌زودی آغاز خواهد شد.

تام هنکس و پل گرینگرس در فیلم Captain Phillips

فیلم News of the World پس از فیلم Captain Phillips (کاپیتان فیلیپس)، دومین همکاری مشترک هنکس و گرینگرس خواهد بود که این فیلم در سال ۲۰۱۳ اکران و موفق شد نامزد دریافت ۶ جایزه اسکار شود. علاوه بر هنکس، هلنا زنگل و توماس فرانسیس، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم News of the World حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. فیلم News of the World در ابتدا قرار بود توسط فاکس قرن بیستم و والت دیزنی تولید و منتشر شود، اما تعطیلی فاکس 2000 و رابطه دوستی گرینگرس و رئیس این استودیو، باعث شد تا گرینگرس پروژه ساخت این فیلم را به یونیورسال انتقال دهد. اتفاقات فیلم News of the World در روزهای پس از جنگ داخلی آمریکا جریان دارد؛ این فیلم قرار است داستان یک گوینده خبر به نام کید را دنبال کند که همسر خود را از دست داده و به تگزاس سفر می‌کند تا اخبار جهان را به مردم محلی بگوید.

کید در ادامه برای کمک به یک دختر یتیم که والدینش توسط بومیان آمریکا کشته شده‌اند، استخدام می‌شود تا او این دختر را به آخرین بستگان باقی مانده‌اش که در سن آنتونیو زندگی می‌کنند، برساند. آن‌ها این ماجراجویی را باید از سرزمین‌های خطرناک انجام دهند و در طول آن یک پیوند نزدیک بین آن‌ها شکل می‌گیرد که باعث می‌شود تا جدایی از این دختر برای کید سخت شود و او تصمیم بگیرد که به این دختر بگوید که آخرین بستگانش تمایلی به قبول او ندارند و او به دنبال اجرا کردن این برنامه پلیدانه است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده