نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵

ساخت اسپین آف سریال Arrow با محوریت دختر الیور کویین تایید شد

شبکه CW از سفارش ساخت قسمت پایلوت اسپین آف سریال Arrow با محوریت شخصیت زن و با بازی کاترین مک‌ نامارا خبر داده است.

در ماه اسفند گذشته بود که شبکه CW اعلام کرد سریال Arrow (کماندار) قرار است در فصل هشتم به پایان برسد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت اسپین‌آف جدید این سریال محبوب ابرقهرمانی تایید و اعلام شده است. شبکه CW به‌تازگی ساخت اسپین‌آف جدید سریال کماندار با محوریت شخصیت زن را تایید و اعلام کرده که قسمت پایلوت (آزمایشی) آن سفارش داده شده است. تمرکز این سریال قرار است روی میا اسموک، دختر الیور کویین باشد و کاترین مک‌ نامارا بار دیگر برای نقش‌آفرینی در این نقش در این سریال باز خواهد گشت. همچنین اتفاقات اسپین‌‌آف سریال Arrow نیز در آینده رخ خواهد داد. پیش از این در فصل هفتم سریال Arrow با شخصیت میا اسموک آشنا شدیم که با یک جهش زمانی و در سال ۲۰۴۰ با این شخصیت برای اولین‌بار ملاقات کردیم و در ادامه شاهد حضور پر رنگ‌تر او بودیم.

کیتی کسیدی و جولیانا هارکیوی که هرکدام نسخه‌های متفاوت از شخصیت قناری سیاه (Black Canary) را در سریال Arrow بازی کرده‌اند، برای نقش آفرینی دوباره در نقش‌های خود در اسپین‌آف نیز باز خواهند گشت. بث شوارتز، شورانر سریال کماندار، به‌همراه مارک گوگنهایم، جیل بلانكنشيپ و اسکار بالدرراما، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت پایلوت این سریال را بر عهده دارند و همچنین به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در آن حضور خواهند داشت. اسپین‌آف سریال Arrow جدیدترین عضو سریال‌های دنیای Arrowverse است که سریال‌های اقتباس شده از مجموعه DC (دی سی) بخش مهمی از برنامه‌های شبکه CW را تشکیل می‌دهند که این سریال‌ها شامل سریال The Flash (فلش)، سریال Supergirl (سوپرگرل)، سریال Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا)، سریال Black Lightning (بلک لایتنینگ) و سریال Batwoman (بت وومن) که جدیدترین عضو آن است، می‌شود.

هنوز تاریخی برای انتشار اسپین‌‌آف سریال Arrow اعلام نشده، اما انتظار می‌رود که شاهد حضور شخصیت میا اسموک در رویداد Crisis on Infinite Earths نیز باشیم که این رویداد قرار است کراس‌اور جدید دنیای تلویزیونی Arrowverse باشد که بزرگ‌ترین کراس‌اور این مجموعه از زمان آغاز به کار آن تا به امروز خواهد بود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده