نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵

اولین تصویر فیلم Color Out of Space با بازی نیکلاس کیج منتشر شد

به‌تازگی اولین تصویر فیلم Color Out of Space با بازی نیکلاس کیج منتشر شده که دنیای لاوکرفتی را به تصویر می‌کشد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی فیلم Color Out of Space (رنگی از دنیایی ناشناخته) منتشر شده است. طبق خبری که Birth.Movies.Death منتشر کرده، به‌تازگی سازندگان این فیلم ترسناک که قرار است در جشنواره فیلم تورنتو امسال نمایش داده شود، اولین تصویر آن را به اشتراک گذاشتند که در آن شاهد حضور نیکلاس کیج، بازیگر نقش نیتن گاردنر هستیم. فیلم Color Out of Space اقتباسی از رمانی به همین نام اثر اچ پی لاوکرفت است که این تصویر نشان دهنده منبع الهام فیلم است و به نظر می‌رسد که سازندگان فیلم تلاش کرده‌اند تا فضای فیلم را مانند رمان آن به تصویر بکشند. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Color Out Of Space

فیلم Color Out of Space داستان خانواده گاردنر را دنبال می‌کند که ترس کیهانی این خانواده باعث می‌شود تا آن‌ها در قرن بیست و یکم به یک مزرعه دور افتاده در روستای جدیدی در انگلستان نقل مکان کنند. آن‌ها در حال تطابق با محل جدید زندگی خود هستند که یک شهاب سنگ به حیاط جلوی خانه آن‌ها اصابت می‌کند. به‌نظر می‌رسد که این شهاب سنگ اسرارآمیز در زمین ذوب شده و حال هم زمین و هم فضای آن با خصوصیات فضا-زمان و رنگ‌های عجیب و غریب آلوده شده است. در نهایت خانواده گاردنرها متوجه می‌شوند که این نیروی بیگانه در حال تغییر هر نوع زندگی روی زمین از جمله زندگی آن‌ها است. نیکلاس کیج، جولی ریچاردسون، مدلین آرتور، کیوریانکا کیلچر، برندان میر، تامی چونگ و الیوت نایت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Color Out of Space حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Color Out Of Space بر عهده ریچارد استنلی بوده که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم The Island of Dr. Moreau (جزیره دکتر مورو) را در سال ۱۹۹۶ بر عهده داشته بود که اقتباسی از رمانی به همین نام اثر اچ. جی. ولز بوده و حال استنلی برای ساخت اقتباسی از یک نویسنده مشهور دیگر بازگشته است. فیلم Color Out Of Space قرار است در طول سال ۲۰۱۹ منتشر شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده