نویسنده: رضا علمی
// پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹

اولین تصاویر از فصل دوم سریال Mindhunter منتشر شد

سرویس استریم نتفلیکس اولین تصاویر از فصل دوم سریال مورد انتظار Mindhunter (شکارچی ذهن) را منتشر کرد.

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix)، اولین تصاویر از فصل دوم سریال مورد انتظار Mindhunter (شکارچی ذهن) را منتشر کرد. مسئولان سرویس استریم نتفلیکس در توییتر و اینستاگرام و در واقع به‌روش معمول این تصاویر را منتشر نکردند و برای این موضوع سایتی را راه انداختند که در این سایت اینتراکتیو، بیش از ۲۰۰ عکس از فصل جدید سریال جنایی Mindhunter وجود داشت. نویسندهٔ سایت کلایدر به این سایت مراجعه کرد، اما در نهایت توانست تنها تعدادی از این عکس‌ها را دانلود کند و بعد از آن سایت از کار افتاد. سریال Mindhunter داستان دو مأمور سازمان FBI با نام‌های هولدن فورد و بیل تنچ با همکاری روانشناس وندی کار را دنبال می‌کند. آن‌ها وظیفه دارند تا با قاتلان سریالی گفتگو کنند و انگیزه، فکر و روش قتل آن‌ها را بررسی کنند و متوجه شوند تا این تحقیقات باعث شود قتل‌های مشابه یا دیگر قاتلان سریالی کشف و دستگیر شوند.

تصاویر منتشرشده از فصل دوم سریال Mindhunter را در پایین مشاهده می‌کنید:

Mindhunter

Mindhunter

Mindhunter

جاناتان گروف، هولت مک‌کالانی، هانا گراس و آنا تورو، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال Mindhunter حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند و انتظار می‌رود که به‌همراه دیمون هریمن شاهد نقش آفرینی دوباره آن‌ها نیز باشیم. دیوید فینچر که پیش از این کارگردانی دو قسمت از سریال House of Cards (خانه پوشالی) را بر عهده داشت و نامی شناخته‌شده در سینمای هالیوود است، به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان در سریال Mindhunter حضور دارد و بار دیگر با نتفلیکس همکاری کرده است. جو پنهال، نویسنده فیلم The Road (جاده)، کار ساخت سریال Mindhunter را بر عهده دارد و برای ساخت فصل دوم این سریال نیز باز خواهد گشت. دیوید فینچر، شارلیز ترون، جو پنهال، سین چافین و جوشوآ دونن، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال Mindhunter حضور دارند. فینچر که پیش از این کارگردانی ۴ قسمت فصل اول این سریال را بر عهده داشته، کارگردانی قسمت اول و هشتم فصل دوم سریال Mindhunter را نیز بر عهده دارد. چندی پیش در خبری اعلام شد دیمون هریمن، بازیگر سریال Justified (موجه)، سریال Battle Creek (بتل کریک) و فیلم J. Edgar (جی. ادگار)، که نقش چارلز منسن در فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) را ایفا کرده است، قرار است در فصل دوم سریال Mindhunter نیز نقش چارلز منسن را بازی کند.

اتفاقات فصل دوم سریال Mindhunter در بین سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۱ جریان خواهد داشت که در واقع اتفاقات آن دو سال پس از حوادث فصل اول آغاز می‌شود. انتظار می‌رود که تمرکز فصل دوم این سریال روی قتل‌های زنجیره‌ای کودکان در آتلانتا باشد که در یک دوره کوتاه، ۲۸ کودک به قتل رسیده بودند.

فصل دوم سریال Mindhunter قرار است در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ (۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۸) از سرویس استریم نتفلکیس پخش شود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده