نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴

همکاری دوباره دیمین شزل با اما استون در فیلم Babylon؛ رقابت استودیوهای هالیوودی برای خرید حق انتشار فیلم

اما استون قرار است بار دیگر با دیمین شزن در فیلم Babylon همکاری کند که استودیوهای فیلمسازی به دنبال خرید حق ساخت و انتشار فیلم هستند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پروژه بعدی دیمین شزل، کارگردان فیلم‌های تحسین‌شده‌ای چون فیلم Whiplash (ویپلش)، فیلم La La Land (لا لا لند) و فیلم First Man (نخستین انسان)، مشخص و اولین ستاره آن معرفی شده است. فیلم Babylon (بابیلون) قرار است پروژه بعدی شزل باشد که اما استون که پیش از این در فیلم La La Land همکاری و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش زن را نیز برای این فیلم دریافت کرده بود، در حال انجام مذاکرات اولیه برای حضور در این پروژه است که به‌نظر نمی‌رسد مشکلی برای حضور استون وجود داشته باشد و ظاهرا او نیز به همکاری دوباره با شزل علاقه‌مند است. منابع نزدیک به پروژه می‌گویند که شزل از چند هفته گذشته رسما کار روی این پروژه را آغاز کرده و همچنین در طول این هفته‌ها با چندین استودیوی هالیوودی نیز مذاکره کرده که گفته می‌شود شانس پارامونت پیکچرز و لاینزگیت برای دریافت حقوق ساخت و انتشار فیلم Babylon بیش از بقیه رقبا است.

دیمین شزل

شزل و لاینزگیت پیش از این در فیلم La La Land با یکدیگر همکاری کرده بودند، اما یک منبع و اینسایدر دیگر نیز می‌گوید پارامونت ممکن است با توجه به تامین بودجه مورد نیاز پروژه و همچنین بزرگی آن، شانس بیشتری را برای تصاحب آن داشته باشد. اتفاقات فیلم Babylon در هالیوود سال ۱۹۲۰ جریان دارد و گفته می‌شود که شزل به دنبال استخدام بازیگران سطح بالا و برجسته (یا به عبارتی بازیگرانی که در فهرست A قرار می‌گیرند) است و این پروژه قرار است بزرگ‌ترین فیلم او تا به امروز باشد. اطلاعاتی از داستان و اتفاقات فیلم Babylon در دسترس نیست، اما منابع نزدیک به پروژه می‌گویند که این فیلم قرار است گذر و تبدیل فیلم‌های صامت یا بدون دیالوگ به فیلم‌های دارای دیالوگ را نمایش دهد که قرار است مانند کاری که کوئنتین تارانتینو در فیلم Once Upon A Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) انجام داده، ترکیبی از شخصیت‌های واقعی و داستانی در فیلم حضور داشته باشند.

اما استون

در حال حاضر شزل در حال کار روی سریال The Eddy (ادی) برای شبکه نتفلیکس است او همچنین یک پروژه مخفی برای سرویس استریم اپل نیز در دست ساخت دارد. همچنین گفته می‌شود که شزل در حال کار روی یک فیلم موزیکال دیگر نیز است که ممکن است پروژه بعدی او پس از فیلم Babylon باشد. اما استون پس از آن که در سال گذشته برای بازی در فیلم The Favourite (سوگلی) نامزد دریافت جایزه اسکار شد و همچنین در سریال Maniac (مجنون) که اولین سریال او بود، به ایفای نقش پرداخت، امسال در فیلم Zombieland 2: Double Tap (سرزمین زامبی ها ۲: دابل تپ) بازی کرده و قرار است در فیلم Cruella (کروئلا) و فیلم The Menu (منو) نیز حضور داشته باشد.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده