نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

ویکتوریا پدرتی برای بازی در نقش اصلی سریال The Haunting of Bly Manor باز خواهد گشت

نتفلیکس از بازگشت ویکتوریا پدرتی، بازیگر سریال The Haunting of Hill House، برای بازی در نقش اصلی در فصل دوم این سریال خبر داد.

پس از موفقیت سریال The Haunting of Hill House (تسخیر در عمارت هیل) در مهر سال گذشته، شبکه نتفلیکس در اسفند گذشته از تمدید این سریال ترسناک، تحسین شده و بسیار موفق برای فصل دوم خبر داد و اعلام کرد که فصل دوم این سریال قرار است با نام The Haunting of Bly Manor (تسخیرشدگی خانه بلای مینور) تولید و در سال ۲۰۲۰ از این سرویس استریم منتشر شود که داستان کاملا جدیدی و متفاوتی را دنبال خواهد کرد. حال در ‌تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نتفلیکس از بازگشت یکی از ستارگان فصل اول سریال The Haunting of Hill House در فصل دوم آن خبر داده که نقش متفاوتی را قرار است بازی کند. شبکه Netflix از بازگشت ویکتوریا پدرتی در سریال The Haunting of Bly Manor خبر داده که او قرار است نقش اصلی این سریال آنتولوژی و ترسناک را بازی کند.

ویکتوریا پدرتی

پدرتی نقش شخصیتی به‌نام دنی را در سریال The Haunting of Bly Manor بر عهده دارد که در حال مراقبت از دو بچه منحصر به فرد است. برای ساخت سریال The Haunting of Bly Manor از رمان The Turn of The Screw (سخت‌تر شدن اوضاع) اثر هنری جیمز، الهام گرفته شده که این رمان ترسناک، روانشاختی و گوتیک داستان دو کودک را روایت می‌کند که در عمارتی در بیرون از شهر به سرپرستی یک معلوم جوان زندگی می‌کنند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این سریال در دسترس نیست. همچنین پدرتی در فیلم Once Upon A Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)، نهمین و جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو نیز حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌ است. او نقش لزلی ون هوتن، عضو سابق خانواده چارلز منسن را در این فیلم بر عهده دارد که در قتل شارون تیت و دوستانش نقش داشته است.

علاوه بر این، پدرتی در همکاری دوباره با شبکه نتفلیکس در فصل دوم سریال You (شما) نیز نقش آفرینی کرده است. مایک فلناگان که وظیفه ساخت و نوشتن فیلمنامه و حتی کارگردانی سریال The Haunting of Hill House را بر عهده داشته، برای ساخت سریال The Haunting of Bly Manor نیز بازگشته است. او مدتی پیش نیز کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) را نیز بر عهده داشته که ماه گذشته اولین تیزر تریلر این فیلم ترسناک که در واقع دنباله فیلم The Shining (درخشش) است، منتشر شده بود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده