// شنبه, ۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

آنتونی کاریگان، بازیگر سریال Barry، برای بازی در نقش منفی اصلی به جمع بازیگران فیلم Bill and Ted Face the Music اضافه شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش شرور و منفی اصلی فیلم Bill and Ted Face the Music (بیل و تد با موسیقی مواجه می‎شوند) انتخاب و معرفی شده است. اواسط ماه گذشته بود که بازیگران نقش دخترهای در فیلم Bill and Ted 3 (بیل و تد ۳) انتخاب و معرفی شد و حال به دنبال آن و طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، آنتونی کاریگان که بیشتر برای بازی در نقش نوهو هنک در سریال Barry (بری) و بازی در نقش ویکتور زز در سریال Gotham (گاتهام) شناخته می‌شود، برای بازی در نقش شرور و منفی اصلی به جمع بازیگران قسمت سوم فیلم Bill and Ted (بیل و تد) اضافه شده است. نقش شخصیت کاریگان به دشمنی بی رحم توصیف شده که اکنون میانسال است و به موسیقی متال نیز علاقه دارد. کیانو ریوز قرار است بار دیگر نقش تد لوگان و الکس وینتر قرار است بار دیگر نقش بیل پرستون را در فیلم Bill and Ted Face the Music ایفا کند.

علاوه بر این، در فیلم Bill and Ted Face the Music شاهد بازگشت ویلیام سدلر، بازیگر نقش مرگ در فیلم Bill & Ted's Bogus Journey (سفر ساختگی بیل و تد)، نیز خواهیم بود. همچنین سامارا ویوینگ نقش تیا پرستون و برجیت لاندی پین نقش بیلی لوگان را در این فیلم بر عهده دارند. علاوه بر ریوز، وینتر، کاریگان، ویوینگ و لاندی پین، کید کادی دیگر بازیگر جدیدی است که به جمع بازیگران قسمت سوم فیلم Bill and Ted اضافه شده است. اد سلیمان و کریس ماتسون، خالقان اصلی مجموعه و نویسندگان فیلم Bill and Ted، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Bill and Ted Face the Music را بر عهده خواهند داشت. همچنین کارگردانی این فیلم بر عهده دین پریسوت، کارگردان فیلم Galaxy Quest (ماجراجویی کهکشانی)، خواهد بود. فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است از تابستان امسال آغاز شود.

فیلم Bill and Ted Face the Music برای اکران در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ (۳۱ مرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده