نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴

اولین تصاویر و پوسترهای انیمیشن Onward منتشر شد؛ اولین تریلر امشب

کمپانی والت دیزنی و پیکسار به تازگی اولین تصاویر و پوسترهای انیمیشن Onward را منتشر و زمان انتشار اولین تریلر این انیمیشن را اعلام کردند.

آذر سال گذشته بود که کمپانی والت دیزنی و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار ساخت یک سینمایی انیمیشن کاملا اورجینال و جدید با نام Onward (به پیش) را رسما تایید و اعلام کردنددن اسکنلون، کارگردان انیمیشن Monsters University (دانشگاه هیولاها)، وظیفه کارگردانی انیمیشن Onward را بر عهده دارد و ساخت آن برای اولین‌بار در ماه تیر سال ۹۶ تایید شده بود. همچنین کریس پرت، تام هالند، جولیا لوئی درایفوس و اکتاویا اسپنسر، صداپیشگی شخصیت‌های اصلی انیمیشن Onward را بر عهده خواهند داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر و پوسترهای این انیمیشن سینمایی جدید منتشر و تاریخ انتشار اولین تریلر آن اعلام شده است. در اولین تصویر، شاهد حضور دو برادر به‌نام بارلی و ایان هستیم که الف هستند و به ترتیب کریس پرت و تام هالند صداپیشگی آن‌ها را بر عهده دارند. این دو برادر قرار است یک ماجراجویی فوق‌العاده را برای اینکه دریابند آیا هنوز کمی جادو در این دنیا وجود دارد یا خیر، آغاز کنند. همچنین در تصویر دیگر شاهد حضور مادر آن‌ها هستیم که جولیا لوئی درایفوس صداپیشگی آن را بر عهده دارد. شما در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

Onward

Onward

علاوه بر این، دو پوستر رسمی از انیمیشن Onward نیز منتشر شده است که یک پوستر به موجودات جادویی این انیمیشن سینمایی اشاره دارد و در پوستر دیگر، دو شخصیت ایان و بارلی قابل مشاهده هستند. همچنین پیکسار و والت دیزنی تایید کردند که امشب اولین تیزر تریلر انیمیشن Onward در حاشیه فینال NBA منتشر خواهد شد. شما در ادامه می‌توانید این دو پوستر را نیز مشاهده کنید:

Onward

Onward

اسکنلون در مصاحبه با مجله People در مورد رابطه بارلی و ایان در انیمیشن Onward گفت:

آن‌ها کاملا با یکدیگر دوست هستند. آن‌ها تجربه کار با همدیگر را دارند و به‌خوبی با هم وقت می‌گذارنند. این سرگرم کننده است که روی صندلی بنشینید و آن‌ها را تماشا کنید و به کارهایی که انجام می‌دهند، بخندید.

پرت و هالند تجربه خوبی در صداپیشگی انیمیشن دارند و حال مجله پیپل از ظاهر آن‌ها رسما رونمایی کرده که ظاهر فانتزی و متفاوتی را در مقایسه با دیگر کارهای پیکسار دارند. اتفاقات انیمیشن Onward در حومه یک شهر در یک دنیای فانتزی جریان دارد و اسکنلون در ادامه در مورد دنیای انیمیشن Monsters, Inc (کارخانه هیولاها) و انیمیشن جدید خود صحبت کرد و در مورد آن توضیح داد. او گفت:

من کاملا امیدوارم که مردم از تماشای انیمیشن بسیار بخندند. من امیدوارم برخی از سوالاتی که مردم پس از فیلم قرار است بپرسند، در مورد زندگی خودشان باشد و من فکر می‌کنم این چیزی است که باعث می‌شود تا بسیاری از ما با این انیمیشن ارتباط برقرار کنیم.

انیمیشن Onward قرار است در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ۱۳۹۸) اکران شود. انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴)، انیمیشن بعدی پیکسار است که برای اکران در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده