نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

دلیل حضور نداشتن کاترین لانگفورد در فیلم Avengers: Endgame

عدم حضور کاترین لانگفورد در فیلم Avengers: Endgame باعث ایجاد سوالات زیادی شده بود و حال کارگردان‌های فیلم به این سوالات پاسخ داده‌اند.

ادامه این خبر پایان فیلم Avengers: Endgame را فاش خواهد کرد

.

.

.

ماه آبان سال گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کاترین لانگفورد، بازیگر نقش هانا بیکر در سریال Thirteen Reasons Why (سیزده دلیل که چرا)، به جمع بازیگران فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) اضافه شده است. مدتی می‌شود که اکران جهانی این فیلم با ثبت چندین رکورد آغاز شده، اما یکی از بزرگترین سوال تماشاگران و طرفداران دنیای سینمایی مارول در قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز)، عدم حضور لانگفورد در طول اتفاقات فیلم بوده است.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، توضیحاتی در مورد دلیل عدم حضور این بازیگر خوش آتیه در این فیلم به اشتراک گذاشته شده است. در مصاحبه با جاش هرویتز در شماره جدید پادکست HappySadConfused، جو و آنتونی روسو، کارگردان‌های فیلم Avengers: Endgame، توضیح دادند که لانگفورد قرار بود در یک صحنه مهم از این فیلم حضور داشته باشد، اما این صحنه در نهایت از فیلم حذف شده است. حال او نقش چه شخصیتی را بازی کرده بود؟ لانگفورد نقش نسخه نوجوان مورگان استارک، دختر تونی استارک را بر عهده داشت که طبق گفته برادران روسو، زمانی که تونی استارک با دستکش بشکن می‌زند، وارد دنیای متافیزیکی می‌شد و قرار بود اون را ملاقات کند که این دقیقا مانند اتفاقی بود که برای تانوس در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) رخ داد. جو روسو گفت:

ایده‌ای داشتیم که تونی پس از اینکه با دستکش بشکن می‌زند، مانند تانوس وارد دنیای متافیزیکی شود و با نسخه آینده دخترش در همان مکان دیدار کند.

جو و آنتونی روسو

جو روسو ادامه داد که ایده این بود که تونی پس از فداکاری و ملاقات با نسخه آینده دخترش، به آرامش برسد و سپس فوت کند. او در ادامه گفت:

هدف این بود که دختر آینده‌اش او را ببخشد و به او اجازه دهد که در آرامش از این دنیا برود. این یکی از چند ایده‌ای بود که احساس کردیم فیلم را بیش از حد پیچیده می‌کند و احساس کردیم در فیلم زیاد جواب نخواهد داد.

در نمایش‌های آزمایشی فیلم، مخاطبان از دیدن بازیگر جدید و متفاوت برای نقش دختر تونی گیج شده و در مورد هویت آن سوال کرده بودند. آنتونی روسو توضیح داد:

چیزی که ما در مورد آن متوجه شدیم، این است که ارتباط احساسی بین نسخه بالغ دختر تونی با او را احساس نکردیم. بنابراین این صحنه نتوانست ما را به خود جذب کند و بار احساسی ما را تا بالاترین سطح افزایش دهد.

فیلم Avengers: Endgame در حال حاضر دومین فیلم پر فروش تاریخ سینمای جهان است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده