نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲

بازیگر سریال Jack Ryan به جمع بازیگران فصل دوم سریال Castle Rock اضافه شد

سرویس استریم هولو از اضافه شدن بازیگر دیگری به جمع بازیگران فصل دوم سریال Castle Rock خبر داده است.

ماه مرداد گذشته بود که شبکه هولو (Hulu) از تمدید سریال Castle Rock (کسل راک) برای فصل دوم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این سریال ترسناک، درام، روانشناختی و آنتولوژی تایید و اعلام شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، جان هوگناکر، بازیگر سریال Tom Clancy's Jack Ryan (تام کلنسی جک رایان)، جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران فصل دوم سریال Castle Rock اضافه شده است. فصل دوم این سریال داستان یک روانپزشک به‌نام آنی ویلکس با بازی لیزی کاپلان، را دنبال می‌کند که در کتاب‌های استیون کینگ او یک پرستار از جهنم است و در سریال وارد شهر کسل راک خواهد شد. شخصیت هوگناکر نیز ارتباط پیچیده و مرموزی با ویلکس در فصل دوم این سریال خواهد داشت.

سریال Castle Rock گلچینی از موضوعات و شخصیت‌های مختلف رمان‌های استیون کینگ از جمله It، میزری (Misery) و رستگاری در شاوشنک (The Shawshank Redemption) است که در یک شهر کوچک به‌نام کسل راک زندگی می‌کنند. هر فصل این سریال قرار است خط داستانی و شخصیت‌های متفاوتی داشته باشد که به نظر می‌رسد که فصل دوم این سریال از خط داستانی رمان Misery الهام گرفته شده باشد. علاوه بر هوگناکر، لیزی کاپلان، السی فیشر، تیم رابینز، پاول اسپارکز، برخد عبدی، متیو آلن و یوسرا وارساما، دیگر بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Castle Rock حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. با این حال، هنوز تاریخی برای انتشار فصل دوم سریال کسل راک اعلام نشده است.

ساخت سریال Castle Rock بر عهده داستین تامسون و سم شاو بوده است و این دو نفر به‌همراه جی جی آبرامز، بن استیون سون و لیز گولتزر، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور دارند. سریال Castle Rock تنها سریال مشترک آبرامز و کینگ نیست که توسط شبکه هولو منتشر شده است. سریال 11.22.63، دیگر سریال مشترک این دو شخص بود که در سال ۲۰۱۶ از شبکه هولو منتشر شد. آبرامز در این سریال به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و کینگ نیز به‌عنوان نویسنده حضور داشته است. هوگناکر بیشتر برای بازی در سریال Jack Ryan شناخته می‌شود که در فصل دوم این سریال به یکی از بازیگران اصلی آن تبدیل شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده