نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹

فیلمبرداری دنباله فیلم The Hitman's Bodyguard به پایان رسید

رایان رینولدز با انتشار تصاویری از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید دنباله فیلم The Hitman's Bodyguard خبر داده است.

ماه گذشته بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard (بادیگارد همسر آدمکش) رسما آغاز شد. در دنباله فیلم The Hitman's Bodyguard (بادیگارد آدمکش) قرار است شاهد بازگشت رایان رینولدز برای بازی در نقش مایکل برایس، ساموئل ال جکسون برای بازی در نقش داریوس کینکید و سلما هایک در نقش سونیا کینکید برای نقش آفرینی دوباره در نقش‌های خود باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم به پایان رسیده است. رایان رینولدز با انتشار تصاویری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم اکشن و کمدی خبر داده است. در این تصاویر، رینولدز به‌همراه جکسون و هایک قابل مشاهده هستند که ظاهرا یک صحنه اکشن بزرگ، آخرین صحنه‌ای بوده که فیلم‌برداری شده است. مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard تنها حدود یک ماه طول کشیده که شاید بسیار کوتاه به نظر برسد، اما باعث خواهد شد تا بازیگران بتوانند در پروژه‌های دیگری نیز حضور پیدا کنند. شما در ادامه می‌توانید دو تصویر منتشر شده از آخرین روز فیلم‌برداری این فیلم را مشاهده کنید:

The Hitman’s Wife’s Bodyguard

The Hitman’s Wife’s Bodyguard

رایان رینولدز، ساموئل ال جکسون، سلما هایک، فرانک گریلو، مورگان فریمن، آنتونیو باندراس، ریچارد ای گرانت، تام هاپر، گابریلا رایت و کریستوفر کامی‌یاسو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، پاتریک هیوز وظیفه کارگردانی و تام اکانر وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم The Hitman's Bodyguard را بر عهده داشته‌اند. انتظار می‌رود که مانند قسمت اول، فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard نیز با درجه سنی بزرگسال تولید و منتشر شود. این فیلم داستان مایکل برایس را دنبال می‌کند که او توسط داریوس و سونیا کینکید برای انجام یک مأموریت در امتداد ساحل آمالفی انتخاب شده است. 

هنوز تاریخی برای اکران فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که در اواخر سال ۲۰۱۹ یا نیمه اول سال ۲۰۲۰ شاهد اکران ای فیلم باشیم.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده