نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶

الیزابت ماس رسما به بازسازی فیلم مرد نامرئی پیوست

الیزابت ماس پس از توافق با یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس، رسما به بازسازی فیلم The Invisible Man اضافه شد.

مدتی طولانی است که کمپانی یونیورسال پیکچرز به دنبال ساخت یک بازسازی برای فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) است و حال این پروژه بار دیگر قرار است اینبار با کمک کمپانی فیلمسازی بلوم هاوس (Blumhouse) احیا شود. ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه این کمپانی در حال مذاکره با الیزابت ماس، بازیگر سریال The Handmaid's Tale (سرگذشت ندیمه)، برای حضور در این فیلم است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، الیزابت ماس رسما به بازسازی فیلم The Invisible Man اضافه شده است. ماس به‌تازگی رسما قرارداد همکاری برای حضور در بازسازی این فیلم را که براساس هیولاهای کلاسیک در دست ساخت است، امضا کرده و این فیلم قرار است دومین همکاری او با بلوم‌هاوس باشد.

پیش از این ماس و Blumhouse در فیلم Us (ما) به کارگردانی جردن پیل، با یکدیگر همکاری کرده بودند که این فیلم ترسناک تا به امروز بیش از ۲۳۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است. فیلمبرداری و تولید بازسازی فیلم The Invisible Man قرار است در استرالیا انجام شود که به نظر می‌رسد مراحل پیش از تولید این فیلم بسیار سریع‌تر از انتظار در حال پیشرفت و توسعه است. با این حال، اطلاعاتی از نقش ماس در این فیلم در دسترس نیست. همچنین لی ونل که یکی از خالقان مجموعه فیلم Insidious (توطئه‌آمیز) است و کارگردانی فیلم Insidious: Chapter 3 (توطئه‌آمیز: قسمت ۳) و فیلم Upgrade (ارتقا) را بر عهده داشته، قرار است وظیفه کارگردانی بازسازی فیلم The Invisible Man را بر عهده داشته باشد. با این حال، اطلاعات بیشتری از این فیلم از جمله تاریخ اکران، زمان شروع فیلمبرداری و دیگر بازیگران منتشر نشده است.

ماس برای بازی در فصل سوم سریال The Handmaid's Tale نیز بازگشته که پخش آن از تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۵ خرداد ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. فیلم Shirley (شرلی) و فیلم The Kitchen (کیچن) دیگر فیلم‌های ماس در سال ۲۰۱۹ خواهند بود. بازسازی فیلم The Invisible Man اقتباسی از رمان‌های اچ.جی. ولز خواهد بود که در سال ۱۹۳۳ فیلمی به کارگردانی جیمز ویل براساس این رمان تولید و منتشر شد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده